Dizi Haberleri

Kızılcık Şerbeti sezon finaline o sahne damga vurdu

Kızılcık Şerbeti, sezon finaliyle ekrana geldi. Geçen hafta yayınlanan bölümde Nursema ve Umut’un nikahları kıyılmış ve evlenmişlerdi. İlk olarak seçtiği gelinlikle gündem olan Nursema ve Umut son olarak yaptıkları market alışverişiyle sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konularından oldu.

Kızılcık Şerbeti’nde istemediği bir evliliğe zorlanan Nursema, sonunda gerçek aşkı Umut ile evlendi. Yeni evli çift evlerinin ilk alışverişini yapmak için markete gittiğinde Nursema’nın yaptığı alışverişin tutarını gören Umut sosyal medyanın diline düştü.Haklarında çıkan boşanma haberlerini yalanlayan çift Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs’ta yatırım yapma kararı aldıkları ve ev baktıkları konuşulan ikili arkadaşlarının objektifine poz verdi.


Bir hayli keyifli olan çifti görenler ‘boşanma yok’ yorumlarında bulundu.

Nursema ile çıktıkları alışverişte 8.923.55 TL tutarın çıkmasıyla Umut’un tepkileri izleyenleri oldukça güldürdü.Özellikle Twitter’da en çok konuşulan dizi olan Kızılcık Şerbeti ile ilgili dizi başladığından beri 148 bin tweet atıldı.Umut’un tepkilerini komik bulan kullanıcılar ‘Nursema’nın asgari maaştan haberi var mıdır acaba’, ‘Et siparişleri verdiği sahneyi izlerken param bitti’, ‘Sahnede Umut’un mimiklerine kahkaha atarken koltuktan düştüm Hahahahahha kıyamam yaaaa’, ‘Umut’un ocağına incir ağacını diker ben söyleyeyim’ gibi yorumlarda bulundular.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu