Hakkımızda

Magazinn.com 2005 yılından günümüze kadar faaliyetini sürdüren magazin portalıdır. Sitemizde yer alan magazinn haberleri, ünlü isimler ile röportajlar ve daha fazlası, tamamen kendi editörlerimiz tarafından yazılıp yayınlanmaktadır. Magazinn.com 2015 yılında şirketleşmiş ve aldığı yatırım desteği sayesinde büyüyerek milyonlarca kişiye ulaşmış bir web sitesidir.

Aynı zamanda geleneksel olarak yılda 1 kez “Magazinn.com ödülleri” adı altında ödül töreni düzenlenmektedir. Ödül töreninde onlarca ünlü isime ödüller dağıtılmaktadır. Açık halk oylamasının belirlediği bu isimler, magazinn.com ödüllerinin sahibi olmaktadır. Buna benzer bir çok faaliyette bulunan Magazinn.com sitesinin merkezi Kağıthane/İSTANBUL’da yer almaktadır. 6 Kişiden oluşan profesyonel magazin kadrosu sayesinde magazin sektöründe adını duyurmuş ve sektörün lideri haline gelmiştir. İmtiyaz sahibi Sinan Güzel ise yıllarca başta STAR TV ve KANAL D olmak üzere onlarca TV kanalında “Magazin Programı” hazırlamış ve yönetmiştir. Sinan Güzel tarafından kurulan Magazinn.com, yıllık olarak 3 milyondan fazla kişiye haberlerini ulaştırmaktadır.

Alanında öncü sitelerden biri haline gelen Magazinn.com’un site içerisinde yer alan tüm yazılarının kaynak gösterilmeden paylaşılması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu anlamda izinsiz haber veya yazı paylaşımı durumunda hukuk konusunda işlem takibi başlatma hakkını saklı tutar.

Magazinn.com, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği site şablonu ve içeriğini izinsiz kopyalayarak/çoğaltarak yayınlayan kişi veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Başa dön tuşu