Dizi Haberleri

Demet Özdemir’den Engin Akyürek açıklaması

Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç’un mutfağa yolunun pek düşmediğini açıkladı: “Maalesef Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor. Ben de çok nadir yemek yaparım. Bazen anneme yemek siparişi veriyoruz.”

Demet Özdemir önceki akşam arkadaşı Fatma Topbaş’ın doğum günü kutlamasına katıldı. Özdemir ve Topbaş, mekan çıkışı soruları yanıtladı. Geçen ağustos ayında Oğuzhan Koç’la nikâh masasına oturan Demet Özdemir, evde çok nadir Yemek yaptığını açıkladı: “Ama elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Bazen anneme yemek siparişi veriyoruz. Çünkü annelerin yaptığı yemek hiçbir yerdeki gibi olmuyor, olamaz da… Açıkça söyleyeceğim, özür dilerim aşkım şimdiden ama Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor.”


Fatma Topbaş ise sevgilisi Gürkan Topçu’nun sürpriz doğum günü yemeği organize ettiğini söyledi. Oyuncu, Demet Özdemir ile 6 yıllardır arkadaş olduğunu belirtti: “Biz Demet ile abla kardeş gibi olduk. Yeni yaşımda da sağlık, huzur, mutluluk, evlilik ve aşk diliyorum. Zaten evlilik de yakında olacak.”

Aslı Enver, Engin Akyürek ile birlikte başrolü paylaşacağı diziden hamileliği nedeniyle ayrılmıştı. Enver’in rolünün ise Demet Özdemir’e teklif edildiği iddia edilmişti. Oyuncu, “Engin Akyürek’le yeni diziye mi başlıyorsunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Rol almak tabii ki çok isterim. Yaptığım görüşmelerimi hiç saklamadım. Şu anda görüşülüyor ama daha bir şeye karar verilmedi. Şu anda spesifik bir şey de söylemeyeyim. İmza atılma aşamasına geldiğinde ben her şeyi güzel bir şekilde dile getireceğimdir.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu