Dizi Haberleri

Yüsra Geyik Taş Kağıt Makas dizisini anlattı

Yüsra Geyik, ‘Taş Kâğıt Makas: Hayatın Oyunu’ dizisine ‘Rüya’ karakteri ile dahil oldu.

Taş Kâğıt Makas Hayatın Oyunu’nun başarısının tesadüf olmadığını belirten oyuncu, “Ekip şahane. İşin başarısı hiç tesadüf değil. İçeriye girince daha iyi anlıyorsun. Hikâye de aslanlar gibi. Çok memnunum böyle devam ediyor olmasından” dedi.


Rol arkadaşı Ozan Güven’le çalışmanın büyük bir konfor olduğunu dile getiren ünlü isim, “Ozan’la birlikte senelerdir sahnede oynadık. Şimdi tekrar karşılıklı oynamak büyük bir konfor. Zaten ilk sahnelerimi Ozan’la çektim. Onun oyunculuğunu da bildiğim için benim şahane bir alıştırma oldu” ifadelerini kullandı.

Ozan Güven ile Yüsra Geyik, Eylül 2019’da Kadıköy’de bir ayakkabı mağazasına giderken görüntülenmiş; ikili uzun süre gündem olmuştu. 33 yaşındaki güzel, o dönem meslektaşı ile adının aşk dedikodularına karışması hakkında net bir açıklamaya imza attı.

Aşk yaşamadıklarını vurgulayan Yüsra Geyik, “Öyle bir haber çıkmıştı. Bizim Ozan Bey’le hiçbir birlikteliğimiz olmadı. O yüzden bu kadar rahat konuşabilirim. Çok güzel bir arkadaşlığımız olmuştu” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu