Dizi Haberleri

İlker Kaleli ve Maggie Civantos’un ‘Türk Tutkusu’ dizisi sete çıktı

İlker Kaleli ile Maggie Civantos’un başrollerini paylaştığı, İspanyol dizisi Türk Tutkusu’nun çekimleri İstanbul Kilyos’ta başladı.

İspanya’nın en çok izlenen kanalı Antena 3 için çekilen dizide İlker Kaleli Yaman isimli bir karakteri canlandırıyor. Dizi setinden ilk kare de İspanya televizyonu tarafından paylaşıldı. İlker Kaleli, Antena 3 için çekilden ‘La pasión Turca’ (Türk Tutkusu) dizisiyle Avrupa’ya açılıyor. İspanyol oyuncu Maggie Civantos ile başrollerde oynayan İlker Kaleli ilk set gününe çıktı.


Türk Tutkusu’nun çekimleri Kilyos’ta başladı. İstanbul’da çekim yeri olarak Kilyos ve Balat bölgesini tercih eden İspanyollar dizinin Türkiye’deki bazı sahnelerini de Bursa da tamamlayacaklar. Dizinin çekimleri daha sonra Madrid’de devam edecek.

İlk etapta Avrupa ve tüm Amerika ülkelerinde yayınlanacak dizinin daha sonra dijital platformlar aracılığı ile diğer ülkelere ulaşması planlanıyor. İlker Kaleli’nin Yaman adında bir antikacıyı, Maggi Civantos’un güzel sanatlar öğretmeni ve sanat tarihi araştırmacısı Olivia’yı oynadığı dizi Türkiye İspanya hattında geçen meacera, aksiyon ve tutkulu aşk konularını işliyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu