Survivor 2021’in kadrosuna Aşk-ı Memnu oyuncusu da katıldı

Cemal Hünal ve Öykü Çelik'in ardından Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i Batuhan Karacakaya'nın da Survivor 2021'e gideceği iddia edildi...

Takip Et:
Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor 2021’nin kadrosu belli oluyor
Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor 2021’nin kadrosu belli oluyor

Survivor 2021’nin yarışmacı kadrosu belli olmaya başladı. TV8’in patronu Acun Ilıcalı, ilk olarak sosyal medya hesabından ünlü oyuncu Cemal Hünal’ın Survivor 2021’nin kadrosuna dahil olduğunu açıklamıştı.

Cemal Hünal’ın fotoğrafını yayınlayan Acun Ilıcalı, ”Issız adam, ıssız ada” notunu bırakarak, ‘Survivor 2021’ sürprizini duyurdu.

“Mini etek giymiş kızla benim kültürüm aynı olur mu?” açıklaması ile gündem olan oyuncu Öykü Çelik’in de ‘Survivor 2021’ kadrosuna katıldığı öne sürüldü.

Hayranlarının geri sayıma başladığı yarışmada, ünlülerde olduğu gibi gönüllüler takımına ilişkin isimlerin de yavaş yavaş netleşmeye başladığı öğrenildi.

Cemal Hünal ve Öykü Çelik’in ardından ‘Aşk-ı Memnu’nun Bülent’i Batuhan Karacakaya’nın da ‘Survivor 2021’e gideceği iddia edildi.

“ACUN ILICALI, OKAN KURT’U DAVET ETTİ”

Demet Akalın, Acun Ilıcalı’nın Okan Kurt’u Survivor’a davet ettiği açıklayıp, “O da ister ama Hira engeline takılabilir’ dedim.” şeklinde konuştu.