İÇERDE’DE FİNAL VAKTİ! YILMAZ KARDEŞLER İLE CELAL SON KEZ!

Takip Et:

‘İçerde’hafızalardan silinmeyecek büyük final bölümüyle ekranlara veda edecek.

 

Sarp’ın tutukladığı Celal, hiç beklemedikleri bir anda son hesaplaşma içinYılmaz Kardeşler’le karşı karşıya gelecek. Nefeslerin tutulacağı büyük yüzleşme sonucundaki kayıplar, ekran başındakileri şoke edecek.

 

19 Eylül 2016 Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan ve 38 hafta boyunca milyonları ekran başına kilitleyen fenomen dizi ‘İçerde’, büyük final bölümüyle unutulmaz bir vedaya imza atacak. Celal’in ayırdığı Yılmaz Kardeşler’in hikâyesinin son perdesinde heyecan ve gerilim doruk noktasına ulaşacak.

 

Celal’idemir parmaklıklar ardına gönderen Yılmaz Kardeşler, anneleri Füsun ve Eylem’in önünde birbirlerinin özlemiyle geçirdikleri yılların acısını çıkaracaklar. Artık önlerinde hiçbir engel kalmayan Sarp ve Mert’in en mutlu anını, onlardan intikam almaya yeminli Celal gölgeleyecek. Davut’un planı sayesinde Celal’in kaçmayı başardığı anla ‘İçerde’, büyük aksiyon filmlerini aratmayacak bir sahneye imza atacak.

 

MERT YENİDEN CELAL’İN ELİNDE!

 

SARP, MERT’İ İKİNCİ KEZ KAYBETMEMEK İÇİN ZAMANLA YARIŞACAK!

 

Ekran başındakileri ters köşe hamleleriyle soluksuz bırakan ‘İçerde’de intikam almaya yeminli Celal’in, Mert’in en mutlu gününde karşısına çıktığı an izleyicileri diken üstünde tutacak. Eylem’e evlenme teklifi etmek üzere lunaparka götüren Mert, hayatının en mutlu anında sürpriz bir gelişmeyle sarsılacak.

 

Eylem’e silah doğrultulduğunu fark etmesiyle Celal’in orada olduğunu gören Mert, yeniden Celal’in eline düşecek. Kardeşini kurtarmak için Celal’in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla “Yılmaz Kardeşler’den biri ölecek mi?” sorusunun cevabını bekleyecek. İki tarafın, birbirlerini yok etmek üzere son kez karşı karşıya geldiği büyük hesaplaşma, ‘İçerde’ tarihine damgasını vuracak.

 

 

BÜYÜK FİNALDE MİNİK KALPLER İÇERDE!

 

İçerde’ ekibi, 19 Haziran Pazartesi akşamı yayınlanacak final bölümü heyecanını İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek sürprizlerle dolu Büyük Final gecesinde yaşayacak.

 

Ebru Akel’insunumuyla gerçekleşecek etkinlikte, ‘İçerde’ dizisinin büyük beğeni toplayan müziklerine imza atan Toygar Işıklı da özel bir performans sergileyecek. ‘İçerde’ ekibinin, 38 hafta boyunca yaşattıkları sürprizlere yenilerini ekleyecekleri gecenin bilet satışlarından elde edilecek gelir, Tekirdağ’da kurulacak MİKA-DER ve İçerde Spor Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak. ‘İçerde’ oyuncularının herkesi davet ettiği, kalplerimizin minik kalpler için atacağı Büyük Final etkinliğinin biletleri Biletix’ten satışa sunuldu.

 

“Mutlu son olacak mı?” Tam bir haftadır sorulan bu soruyu cevaplayacak ‘İçerde’nin sürprizlerle dolu, hafızalardan silinmeyecek büyük final bölümü bugün saat 20:00’da Show TV’de ekranlara gelecek.