Medya

BURAK ÖZÇİVİT VE NESLİHAN ATAGÜL’DEN ‘KARA SEVDA’YA VEDA

Magazinn.com aylar önce duyurmuştu. Kara Sevda final yapıuor. 'Kara Sevda' ekibi bir veda partisi düzenledi.

Partiye dizinin oyuncuları ve ekip tam kadro katıldı. S7n dört bölüm kalmasına rağmen ramazan öncesi bir veda buluşması yapıldı.

Neslihan Atagül,  "74 bölüm gecemiz gündümüz birlikte geçti. Bir aile gibi olduk. Hatta aile olduk. Ayrılmak çok zor olacak" derken, Burak Özçivit "Zor ve yorucu bir sezondu ama her şey güzeldi" şeklinde konuştu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu