Kültür ve Sanat

Hazar Ergüçlü’nün oyunculuğu taçlandı!

Geçtiğimiz 2 yıl boyunca Altın Portakal Film Festivali’nde yer almayan Ulusal Yarışma kategorisi için İstanbul’da tören düzenleniyordu. Ulusal Yarışmanın kaldırılmasına tepki gösteren sanatçılar İstanbul’da yapılan törenle geleneği sürdürüyordu. bu yıl 56. düzenlen Türkiye’nşn en prestijli ödül törenlerinden Altın Portakal Film Festivali’nde son 2 yılda Ulusal Yarışma kategorisinde ödül alanlar için bir tören düzenlendi. Böylelikle Hazar Ergüçlü de 2 yıldır beklediği ödülüne kavuşmuş oldu.

ONUR ÜNLÜ DE EN İYİ YÖNETMEN ÖDÜLÜNÜ ALDI

2017 yılında çekimi tamamlanan Kar filminde Hazar Ergüçlü, Ozan Uygun ve Halil Babür’ün bir araya gelmişti. Yönetmenliğini Emre Erdoğdu’nun üstlendiği Kar filmindeki performansı ile o yıl En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülen Hazar Ergüçlü ödülünü aldı. Altın Portakal’ı ile objektife poz veren güzel oyuncu, mutluluğunu sosyal medya hesabı üzerinden hayranları ile paylaştı. Aynı yıl için ödül alanlar arasında En İyi Erkek Oyuncu seçilen Ahmet Mümtaz Taylan da vardı. Oyunculuğunun ardından yönetmenlik yapmaya da başlayan Onur Saylak’ın Daha’sı ise En İyi Film Ödülü’ne layık görüldü. Ayrıca Hazar Ergüçlü’nün sevgilisi Onur Ünlü ise aynı törende Put Şeylere filmi ile En İyi Yönetmen olarak Altın Portakal’ını aldı.

Önceki haftalarda evlenecekleri haberleriyle magazin gündemine gelen Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü çifti, ödül töreninin dışında Altın Portakal’da bir kez daha görüntülendi. Ergüçlü, bu yıl da Ulusal Yarışma kategorisinde yer alan sevgilisi Onur Ünlü’nün filmi Topal Şükran’ın maceraları’nı izledi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu