Medya

Hazar Ergüçlü 2 yılın ardından televizyon ekranlarına dönüyor!

2011 yılında ekranlara merhaba diyen ve 2013 yılında final yapan Kuzey ve Güney dizisi yayınlandığı dönemde fenomen haline gelmişti. Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Hazar Ergüçlü, Bade İşçil ve Zerrin Tekindor gibi isimleri bir araya getiren dizi sayesinde Hazar Ergüçlü’nün yıldızı parlamıştı. Dizide Simay Canaş karakterine hayat veren ünlü oyuncu, Kuzey Güney’in final yapmasının ardından bir diğer uzun soluklu yapım olan ve Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy, Taner Ölmez gibi isimleri bir araya getiren Medcezir dizisi ile popülaritesini devam ettirmişti. Yüksek Sosyete’de Cansu, Hayat Sırları’nda Seher olan Ergüçlü, son olarak Netflix’in ilk Türk yapımı olma özelliği taşıyan Hakan Muhafız’da Çağatay Ulusoy ve Burçin Terzioğlu gibi başarılı oyuncularla boy göstermişti.

HAZAR ERGÜÇLÜ’NÜN YENİ PROJESİ: ALEVLERİN ARDINDA


Son yıllarda dijital platformalara yönelen oyuncular arasında olan Hazar Ergüçlü, 2 yıl aradan sonra televizyon ekranlarına dönüş yapmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Ay Yapım imzalı olan ve yeni sezonda ekrana gelecek Alevlerin Ardında dizisinde başrol olacak. Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Berker Güven de bu dizide ismi geçen oyuncular arasında. Demet Evgar ile anlaşma yapıldığı ama diğer iki oyuncu için görüşmelerin sürdüğü ifade ediliyor. Yer aldığı uzun soluklu projelerde oyunculuğunu kanıtlayan Hazar Ergüçlü, yeni sezonda ekranlara boy göstermeye devam edecek. Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda televizyon ekranlarını özlediğini şu sözlerle anlatmıştı: “Reyting kaygım yok ama televizyonu özledim, seviyorum orada olmayı… Ekibin ve kendi heyecanımı önde tutuyorum projeye bakarken”

Öte yandan markaların reklam yüzü olması için tercih edilen oyuncular arasında yer alan Hazar Ergüçlü, hem kariyeri hem de özel hayatı ile adından söz ettiriyor. Ergüçlü yaklaşık 2 yıldır kendisinden 19 yaş büyük yönetmen Onur Ünlü ile birlikte. Ünlü oyuncu ve yönetmen özellikle ilişkinin ilk aralarındaki yaş farkı nedeniyle sık sık eleştiriliyordu. Sosyal medyadan gelen eleştirilere kulan tıkayan ve ilişkilerini gözler önünde yaşayan ünlü çift, zaman zaman Instagram üzerinden gelen ve hakarete varan mesajları atanları dava ettikleri haberleri ile gündeme gelmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu