Müzik

Hadise hayranlarını üzecek haber!

9 sezondur O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyeliği yapan Hadise, haftanın birkaç günü televizyon ekranlarında hayranları ile buluşuyor. Yoğun çekim temposunda konserlere ve müzik çalışmalarına da devam eden ünlü popçu, ağustos ayında çıkardığı Geliyorum Yanına isimli şarkısından sonra Yıldız Tilbe’den aldığı şarkı için stüdyoya girmişti.

Yıldız Tilbe imzası taşıyan iki şarkı ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Hadise, single projesini ertelemek durumunda kaldı. Ünlü popçu, iki şarkıdan birinin okumasını beğenmediği ve vakitsizlikten stüdyoya giremediği için single’ı erteledi. Single projesini gelecek yıla bırakan Hadise, bir yandan da Murat Boz ile çıkacağı Avrupa konserlerinin hazırlığına başladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu