Magazin

Reza Zarrab Hadise ile yazıştığı iddialarına yanıt verdi

Hadise ve Reza Zarrab’ın Whatsapp yazışmaları olduğu öne sürülen bazı görseller internete düşmüştü. Zarrab, konuyla ilgili konuştu: “Photoshopla kolayca yapılıyor. Beni de bitirdin kendini de gibi bir şey söylemedim.”

Reza Zarrab, ‘Al Sana Haber’ programında Tayyar Işıksaçan’a yaptığı açıklamada, “Ben bir iş adamıyım. Öyle bir şey yapacak olsam karımın iş arkadaşıyla mı yaparım? Hadise’yi geçmişte sadece iki kez gördüm. Birlikte fotoğrafımız olduğu doğru değil. O yazışma görselleri photpshopla yapılmış olabilir. Benim bir kızım var. Hukuki haklarımı arayacağım.” şeklinde konuştu.


HADİSE’DEN ADALET BAKANLIĞI’NA ÇAĞRI: O MAGAZİN PROGRAMINDA ÖZEL HAYATIMA TECAVÜZ EDİLİYOR!
Hadise, bu açıklamadan iki gün önce bir magazin programı ve bazı sitelerde kendisine şantaj yapıldığını öne sürmüştü. İddiaya göre, Hadise’nin Whatsapp yazışmaları internette elden ele dolaşıyor ve bir magazin programı da ünlü şarkıcıyı bu konuda tehdit ediyor. Biz, Magazinn.com’un yayın ilkeleri gereği, illegal bir durum olduğu için o yazışma kayıtlarını yayınlamıyor ve yorumu size bırakıyoruz.

İŞTE HADİSE’NİN AÇIKLAMASI:
“Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; susmayın. Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum. Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor.
İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları.
Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise’yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum.
Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün durması için savaşacağım…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu