Medya

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin sezon finali tarihi belli oldu!

Yılmaz Erdoğan’ın “Yeni Kuşak” olarak adlandırdığı “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” programı, 16 Haziran Pazar günü yayınlanacak yeni bölümün ardından sezon finaline girecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kısa süre içerisinde eski kadroyu aratmayacak bir performans sergileyip, izleyicileri ekranları başına kitlemeyi başaran “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” programı önümüzdeki hafta sezon finaline giriyor.

Necati Akpınar’ın yapımcılığını, Özge Toprak’ın ise yönetmenliğini üstlendiği “Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” adlı eğlence programı, Batuhan Soyaslan, Atakan Çelik, Hilmi Deler, Safa Sarı, Cemile Canyurt, Fatma Tezcan, Evliya Aykan, Cihan Talay, Hamza Yazıcı, Ecem Sena Bayır, Metin Pıhlıs, Gürhan Altundaşar ve Cihan Talay gibi genç ve dinamik isimleri kadrosunda barındırıyor.

Yayınlanan her bölümüyle reyting tablolarının üst sıralarında yer alan programın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının Eylül ve Ekim aylarında yeniden start vermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu