Tarkan rüzgarı bu kez Almanya’da!

Şu sıralar ikinci kez baba olacağı haberleri ile gündemde olan Megastar Tarkan, önceki gün Almanya'nın Mannheim şehrinde konser verdi...

Takip Et:

Kızı Liya’nın doğumu ile bir süre konserlere ara veren Tarkan, sahnelere bir döndü pir döndü. Geçtiğimiz aylarda Rusya’da verdiği 4 konserle yeniden sahne almaya başlayan Tarkan, Harbiye Açıkhava’da verdiği 7 konserin ardından Avrupa turnesine start verdi. 6 Ekim’de Lonra’da ilk konserini veren Tarkan binlerce hayranı ile hasret gidermişti. Konser öncesi Londra sokaklarında gezerken çekilmiş videoları ile sosyal medyada olay olan ünlü sanatçı keyifli halleri ile dikkat çekmişti.

Tarkan, önceki akşam Almanya’nın Mannheim şehrinde sahneye çıktı. SAP Arena’yı dolduran binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşatan Megastar yaklaşık 2 saat sahnede kalarak 20’den fazla şarkısını sevenleri ile birlikte söyledi. Tarkan hem 2017 yılında çıkardığı 10 albümde yer alan şarkıları hemde eski hitleri ile müzikseverleri coşturdu. Her zaman olduğu gibi modacısı Gülnur Güneş’in hazırladığı ceketlerle sahnede olan Tarkan, enerjik halleri ile gurbetçileri yerinde durdurmadı.

AVRUPA’DA 5 KONSER DAHA VERECEK

Avrupa turnesi kapsamında 7 farklı şehirde sahne alacağı bilinen Megastar’ın bu konserlerden 6 milyon lira kazanacağı iddia edilmişti. Popun yıldız ismini canlı dinlemek isteyen hayranları biletleri 120 Euro’ya aldı.

Öte yandan art arda verdiği konserlerle magazin manşetlerini süsleyen Tarkan, bir yandan da özel hayatı ile gündemde. 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile hayatını birleştirip 2018 yılında baba olan Megastar’ın eşi Pınar Tevetoğlu ile ikinci bebeği beklediği iddia edildi. 2 aylık hamile olduğu konuşulan Pınar Hanım ve Tarkan’ın hamileliğe çok sevindiği ve çok heyecanlı olduğu öğrenildi.