Survivor’da izleyiciyi üzen detay!

Survivor'da oynanan Anlat Bakalım oyununda Emrah'ın yıllardır kabullenmediği oğlu Tayfun Erdoğan'ın 'Baba' kelimesini anlatması izleyiciyi üzdü...

Takip Et:

Survivor 2020‘nin 4’üncü bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyunu oynadı. Erzak ödülünü kazanan Gönüllüler takımı ve galibiyet sonrası moral arayan Ünlüler takımı akşam Survivor‘un en eğlenceli oyunlarından biri olan Anlat Bakalım‘ı oynadı. Kahkahaların havada uçuştuğu yarışmada Tayfun Erdoğan‘ın oynadığı kısım izleyiciyi üzdü.

Tayfun Erdoğan, oyunda takım arkadaşına ‘Baba’ kelimesini anlatmaya çalıştı. Bilindiği gibi Emrah, kendisine tıpa tıp benzeyen oğlu Tayfun ile uzun yıllardır görüşmüyor. Ünlü şarkıcının Tayfun‘u kabullenmesi de yıllar almıştı. Survivor başlamadan önce Tayfun Erdoğan‘ın yarışmada olacağı haberinin duyurulması akıllara Acun Ilıcalı‘nın Emrah‘a nispet yaptığını getirmişti. Emrah geçtiğimiz aylarda şarkılarını programlarında izinsiz yayınladığı iddiasıyla Acun Medya’ya dava açmış ve toplamda 84 bin TL tazminat kazanmıştı.