Medya

Sadakatsiz dizisiyle ilgili ilk tüyoyu Cansu Dere verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – “Kandırılan kadının hiddeti, cehennem ateşinden beterdir” sloganı ile yola çıkan Vefasız dizisinde Cansu Nehir ile Caner Cindoruk başrolleri paylaşıyor. Kanal D’nin Hekim Foster adlı BBC yapımından adapte ettiği dizi, 7 Ekim Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşacak. Burak Sergen ve Melis Sezen’in de başrollerinde bulunduğu dizinin izleyicileri saracak bir öyküsü var.

Cansu Nehir, geçen sezon Ferhat ile Şirin dizisinden sonra yine ekrana dönüş yapacak.
Bu BBC’nin orijinal bir işi. Biz Türkiye’ye adapte ediyoruz. İlgi çekti ise ne hoş. İlk kısmımıza da aynı tepkiyi bekliyoruz” diye konuştu.

Farklı bir iş yaptıklarını ve başlamadan çok da konuşmak istemediğini anlatan oyuncu, “Ehemmiyetli şeyleri açıklamamak ismine, azıcıkçık saklı kalsın” ifadesini kullandı.

Yoğun bir tempoda çalışmakta olan oyuncu, sette de çok sevinçli olduklarını açıkladı. Hem partneri Caner Cindoruk hem de Melis Sezen’i anan oyuncu, neler olacağını kendisinin de merakla gözlediğini vurguladı.

Asya adlı hekim karakterine yaşam veren Cansu Nehir, şu sözleriyle bir de tüyo verdi:

“Çok yaşamın içinde olan bir öykü.
Başka Bir Deyişle eforlu eforsuz öğrenemeyiz ama gözlediğimizin, alışılmışın dışında bir şeyler sergileyecek diyebiliriz.”

Kendisinin de kandırıldığını açık vicdanlılıkla anlatan oyuncu, tepkilerin ve devingenlerin her zaman değişiklik gösterdiğini de sözlerine ilave etti.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu