Magazin

Miss Turkey güzeli İstiklal Marşı’nı okuyamadı!

Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin CNN Türk ekranlarında yayınlanan Sorgu Sual isimli programa konuk olarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

“NEREDEN GELDİĞİNİ UNUTMAYANDIR”

Her platformda “Türk olmakla gurur duyuyorum” diyen Şahin programda kendisine yöneltilen “Türk olmakla ilgili ne biliyorsunuz?” sorusuna “Bir Türk kadını benim için her zaman özgüvenli olmayı bilen, kendi ayakları üzerinde duran ve nereden geldiğini unutmayandır” diyerek yanıtladı.

“İSTİKLAL MARŞI’NI BİLİYOR MUSUNUZ?”

Ünlü model programda kendisine yöneltilen “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?”, “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşadı. Şahin’in gerilimi yüzüne de yansıdı. Stüdyodaki gerilimi daha fazla yönetemeyen Şevval Şahin “Fahrettin Koca’yı tanıyor musun” sorusundan sonra stüdyoyu terk etti.

“TÜRK HALKINI MUTLU ETMEK İÇİN DEĞİŞMEM”

Bir süre sonra sakinleşerek stüdyoya geri dönen model program boyunca kendisine yöneltilen sorular karşısında zorlanmaya devam etti ve birçok soruyu yanıtsız bıraktı.

Şevval Şahin geçtiğimiz günlerde İngilizce, Türkçe karışık konuşmasıyla yarattığı tartışma hakkında “Ben sosyal medyayı aktif olarak hep İngilizce kullanıyordum, Miss Turkey’den sonra da bu böyle devam etti, ben neysem oyum.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu