Yaşam

BHT Clinic İstanbul Tema Hastanesi’nden Otelcilik ve Destek Hizmetleri zirvesi

Otelcilik ve Destek hizmetleri haftası, BHT Clinic İstanbul Tema Hastanesi tarafından düzenlenen büyük bir zirveyle ilan edildi...

BHT CLINIC markası; Gökay KALAYCIOĞLU’nun sunumu, Ece Gürsel ve Ferah ZEYDAN gibi ünlü simaların katılımıyla gerçekleşen; sektöre öncelik eden otelcilik ve destek hizmetlerini, büyük otel zincirlerini ve tedarik zinciri firmalarını ilk defa biraraya getirerek bu zirveye ev sahipliği yaptı.

Bu zirvenin yapılmasındaki hedef ise, otelcilik alanında her geçen gün artan talep ve isteklerin doğru bir şekilde karşılanmasının yanı sıra sektördeki son trendlerin ve geliştirilebilirliği yüksek alanlar hakkında fikir sahibi olmaktı.


Reşat Bahat
Reşat Bahat

Gerçekleşen bu zirvede aynı zamanda bir panel oturumu düzenlenmiş olup sektörel bazda gerçekleşen inovasyonların incelenmesi gerçekleşti. Büyük bir yeniliğe adım atılan bu panelde ödül törenide gerçekleşti.

Açılış konuşmasını BHT CLINIC Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda OHSAD Yönetim Kurulu Başkanı Reşat BAHAT gerçekleştirdi.

BHT CLINIC sektörde ilk defa düzenlediği bu etkinlikle birlikte 19-25 Eylül Haftasını ‘Otelcilik ve Destek Hizmetleri’ haftası olarak ilan ederek, her yıl kutlayacağını açıkladı.

İşte organizasyondan renkli kareler:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu