Aleyna Tilki’nin Sokak Stili!

Takip Et:
Aleyna Tilki’nin Sokak Stili!
Aleyna Tilki’nin Sokak Stili!

Genç popçu Aleyna Tilki, birkaç ay evvel krem rengi süper mini eteğiyle dans ettiği o anları sosyal medya sayfasından hayranları için paylaşmıştı. Ünlü popçu’nun bu son paylaşımına suratlarca alkış yapılmıştı. Tilki’nin ayağındaki büyük gelen terlikleri ise takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı.

Şimdilerde ise genç şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün İstinye Park’ta nesnellere takıldı. Günün erken saatlerinde alışveriş merkezine gelen Tilki, Markalar Caddeyi’nda bulunan dünyaca ünlü markaların mağazalarını dolaşarak, yeni sezon mahsulleri araştırıp alışveriş yaptı.
Instagram’da ortalama 2.7 milyon takipçiye sahip olan genç popçu Aleyna Tilki, bej rengindeki süper mini kıyafetiyle yaptığı dans hareketleri ve seksi pozlar verdiği videosunu hayranlarının alkışına sunmak için yayınladı. “Sürpriz gelecek” anekdotuyla yayınladığı bu son paylaşıma 63 bin alkış kazançken binlercede yorum geldi.

Aleyna Tilki, daha önceki zaman İstinye Park’ta nesnellere takıldı. Günün erken saatlerinde alışveriş merkezine gelen Tilki, Markalar Caddeyi’nda bulunan dünyaca ünlü markaların mağazalarını dolaşarak, yeni sezon mahsulleri araştırıp alışveriş yaptı.

Kendisini görüntüleyen muhabirlerin nesnellerine poz verdikten sonra; selam verip basit gelsin dileğinde bulunan şarkıcı, alışveriş turu sırasında her yaştan hayranının yoğun alakasıyla karşılaştı.

Aleyna Tilki'nin Sokak Stili!Aleyna Tilki’nin Cadde Tarzı!

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki’nin Cadde Tarzı!

Hatırlarsanız genç şarkıcı, “Hiç fiziksel ya da sözlü şiddete uğradınız mı?” biçiminde kendisine sorulan suale, dinleyenlerin kafalarını karıştıracak bir yanıt vererek gündeme yerşeiti.
Belki benim de gelmiştir öğrenmiyorum” dedi.

Içten açıklamalarına devam eden ünlü şarkıcı; “Ben ne kadar üzüldüğümü tasvir edemiyorum. O kadar üzülüyorum ki konuşurken dahi içim daha da acıyor. Bu surattan içime kapanık biriyim kendi içimde olağanüstü üzülüyorum. Dillendirip bu şiddetlerin gelişmesini istemiyorum. Ben bunlar için dua ediyorum allahın izniyle böyle şeyler bakmayız” biçiminde ifadeler kullanmıştı. Kendisini görüntüleyen muhabirlere ise poz verdikten sonra; selam verip basit gelsin dileğinde bulunan şarkıcı, alışveriş turu sırasında her yaştan hayranının yoğun alakasıyla karşılaştı.

Aleyna Tilki, Pembe Mini Şortuyla Direk Üstünde Poz Verdi…