Medya

Zümrütüanka 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt İle Işık’ın Hayatı Tehlikeye Giriyor!

Fox Tv’nin büyük bir coşkuyla izlenen dizisi Zümrütüanka, 15. yeni kısmıyla 17 ekim cumartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında: Hamit, Sühandan’a aşık olur ve onunla gerçekten evlenmek ister. Sühandan, gelinliğin içinde birden fenalaşır ve ağzından kan gelmeye başlar. Serhat, Deniz’e boşanma dokümanlarını verir ve ondan bir an önce boşanmak istediğini açıklar. Bunu dinleyen Deniz, soluğu Zümrüt’ün yanında alır. Deniz, Zümrüt’le ne konuşacak? Zümrütüanka 15.
fragmanı yayınlandı. Zümrüt ile Işık’ın yaşamı riske giriyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Zümrüt Ile Işık’ın Yaşamı Riske Giriyor!

Zümrütüanka 15. kısım 2. fragmanında; Serhat, amcasının annesinin vefatına da neden olduğunu bildikten sonra onun cezasını sürüklemesi için elinden geleni yapıyor. Deniz, Zümrüt’e onun Serhat’ın kafasını karıştırdığını çıktığı kapıdan geri dönmemesini istiyor.
Abbas ise, Serhat’a savaş açıyor. Birileri evvel Işık’ı kaçırıyor. Sonra Zümrüt’ün kafasına silah yaslıyor.

İşte Zümrütüanka 15. kısım 2. fragmanı….

ZÜMRÜTÜANKA 14.
Abbas, ortadan kaybolup dermanlar aramaya başlar. Serhat, Zümrüt’ü eve getirdiğinde Azimet onu, yalancılıkla yargılayıp kovar. Zümrüt ise, Abbas’ın zanlılığını kanıt etmeden konaktan gitmeyeceğini açıklar. Zehirlenme vakasını ise Ülfet, üstlenir. Azimet ona, bu vakayı üstlenmesi karşılığında Meliha ile torununu evlendirme taahhüdünde bulunur.

Zümrüt, annesinin kendisine böyle bir şey yapmasıyla onları yaşamından siler. Abbas, vaka gecesi başka yerde olduğunu gösteren sahte bir video hazırlatır ve Serhat’a yollar.
Abbas’ın videosu sahte çıkar. Serhat, amcasını kendi elleriyle polise teslim eder.

Zümrüt, Cihan’ı bakmaya gider. Ona, Işık’ın iyi bir yaşamı olacağını davasından vazgeçmesini ister. Dördünün yaşamından o beş yaşındaki çocuğun yaşamının daha değerli olduğunu söyler. Zümrüt, daha önceki evlerine taşınır. Cihan, Zümrüt’ün yanına gelip ona, davasından vazgeçtiğini açıklar. Zümrüt’ün iş aradığını bilince de ona beraber çalışmayı öneri eder.

Zümrütüanka 15. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Serhat Deniz’den Boşanma Kararı Alıyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu