Zümrütüanka 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Deniz’den Boşanma Kararı Alıyor!

Takip Et:
Zümrütüanka 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Deniz’den Boşanma Kararı Alıyor!
Zümrütüanka 15. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Deniz’den Boşanma Kararı Alıyor!

Fox Tv’nin beğenilen dizilerinden Zümrütüanka, 14. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zümrüt, Abbas’ın kendisini öldürmek istediğini kanıtlamadan konaktan gitmek istemiyor. Ama Abbas’ın o saatlerde başka bir yerde olmasını kanıt eden video hazırlatması ile Zümrüt evi terk ediyor. Serhat, amcasının sahte video hazırlattığını kanıtlayıp onu hapsettiriyor. Babaannesini çağırıp, annesininde bir kaza neticeyi can verdiğini, ona bunun rastla olamayacağını açıklıyor.
Cihan, onu bakmaya geliyor ve ona beraber çalışmayı öneri ediyor. O sırada Serhat içeri giriyor. Zümrütüanka 15. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Serhat, Deniz’den boşanma kararı alıyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Serhat Deniz’den Boşanma Kararı Alıyor!

Zümrütüanka 15. kısım 1. fragmanında; Hamit, Sühandan’a aşık oluyor ve onunla gerçekten evlenmek istiyor. Sühandan, gelinliğin içinde birden fenalaşıyor ve ağzından kan gelmeye başlıyor.
Bunu dinleyen Deniz, soluğu Zümrüt’ün yanında alıyor. Deniz, Zümrüt’le ne konuşacak?

İşte Zümrütüanka 15. kısım 1. fragmanı….

ZÜMRÜTÜANKA 14. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Zümrüt, Serhat’a her şeyi anımsadığını kendisini bir yere çarpan otomobili müddetin amcası olduğunu açıklıyor.
Serhat, Zümrüt’ü eve getirdiğinde Azimet onu, yalancılıkla yargılayıp kovuyor. Zümrüt ise, Abbas’ın zanlılığını kanıt etmeden konaktan gitmeyeceğini açıklıyor. Zehirlenme vakasını ise Ülfet, üstleniyor. Azimet ona, bu vakayı üstlenmesi karşılığında Meliha ile torununu evlendirme taahhüdünde bulunuyor.

Zümrüt, annesinin kendisine böyle bir şey yapmasıyla onları yaşamından siliyor. Abbas, vaka gecesi başka yerde olduğunu gösteren sahte bir video hazırlatıyor ve Serhat’a yolluyor.
Abbas’ın videosu sahte çıkıyor. Serhat, amcasını kendi elleriyle polise teslim ediyor.

Zümrüt, Cihan’ı bakmaya gidiyor. Ona, Işık’ın iyi bir yaşamı olacağını davasından vazgeçmesini istiyor. Dördünün yaşamından o beş yaşındaki çocuğun yaşamının daha değerli olduğunu söylüyor. Zümrüt, daha önceki evlerine taşınıyor. Cihan, Zümrüt’ün yanına gelip ona, davasından vazgeçtiğini açıklıyor. Zümrüt’ün iş aradığını bilince de ona beraber çalışmayı öneri ediyor.

Zümrütüanka 14. Kısım 1. Ön izleme Yayında! Serhat Amcasının Zümrüt’e İlaç Verdiğini Biliyor!.