Zümrütüanka 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Her Şeyi Hatırlayan Zümrüt Evi Terk Ediyor!

Takip Et:
Zümrütüanka 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Her Şeyi Hatırlayan Zümrüt Evi Terk Ediyor!
Zümrütüanka 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Her Şeyi Hatırlayan Zümrüt Evi Terk Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir alkışla takip edilen dizisi Zümrütüanka, 13. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zümrüt, sosyal hizmetlerden gelen vazifelilere Işık’ın bakıcısı olduğunu açıklıyor. Sonra, bagajını toplayıp evi terk etmek üzereyken Işık’ın ısrarına direnemeyip geri dönüyor. Abbas’ın kendisini öldürmeye çalıştığını andıran Zümrüt, ondan kendisini babasının yanına götürmesini istiyor. Kaza yaptıkları yola geldiğinde el frenini sürüklüyor ve araba etrafında dönmeye başlıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Her şeyi hazırlayan Zümrüt, evi terk ediyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Her Şeyi Andıran Zümrüt Evi Terk Ediyor!

Zümrütüanka 14. kısım 1. fragmanında; Serhat, Zümrüt ile amcasını takip edip onları tespit ediyor. Eve geldiklerinde Zümrüt kendisini, öldürmeye çalışanın Abbas olduğunu hatırladığını açıklayıp onlara, katiller diye haykırıyor. Azimet ise, Zümrüt’e kapıyı gösteriyor.
Ona karısının yanına gitmesini açıklıyor. Abbas’ı yumruklayan Serhat, onun neden böyle bir şey yaptığını kavrayamıyor. Zümrüt ise, daha önceki evlerine gitmekten başka devası kalmıyor.

İşte Zümrütüanka 14. kısım 1. fragmanı…

ZÜMRÜTÜANKA 13.
Orada sosyal hizmetlerden gelen memurlar, onun kim olduğunu soruyor. Zümrüt de, Işık’ın bakıcısı olduğunu açıklıyor. Annesinin de kendisinin boşanması karşılığında konağın yarısını aldığını bilince hiddetten çılgına dönüyor. Bagajını alıp konağı terk edeceği sırada Işık, ondan gitmemesini istiyor. Deniz’de, o giderse Işık’ın çok üzüleceğini açıklayıp Zümrüt’ü gitmekten vazgeçiriyor.

Zümrüt, Işık’ı alıp Cihan’a götürüyor.
Daha Önceki günlerdeki gibi onu çömlek tahtasının üstüne oturtuyor. Serhat, Zümrüt’ün Işık’ı götürdüğünü öğreniyor. Zümrüt’ü arıyor ve onların Cihan’ın yanında olduğunu biliyor. Deniz’le beraber Cihan’ın iş yerine girdiklerinde üçünün mutlu bir biçimde çömlek yaptığını bakınca kıskançlıktan çılgına dönüyor.

Cihan, Azimet’ten Zümrüt’ün misyonlulara Işık’ın bakıcısı olduğunu biliyor ve tekrar şikayette bulunuyor.
Ona, babasının yanına gitmesi gerektiğini söyleyip ondan kendisini köye götürmesini istiyor. Kazanın olduğu yere geldiğinde Abbas’a, her şeyi hatırladığını açıklayıp otomobilin el firenini sürüklüyor.

Zümrütüanka 13. Kısım Ön izleme Yayında! Sühandan Hamit’e Restini Sürüklüyor!.