Zümrütüanka 13. Bölüm Ön izleme Yayında! Sühandan Hamit’e Restini Çekiyor!

Takip Et:
Zümrütüanka 13. Bölüm Ön izleme Yayında! Sühandan Hamit’e Restini Çekiyor!
Zümrütüanka 13. Bölüm Ön izleme Yayında! Sühandan Hamit’e Restini Çekiyor!

Fox Tv’nin hoşlanılan dizisi Zümrütüanka, 13. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Zümrüt, sosyal hizmetlerden gelen vazifelilere Işık’ın bakıcısı olduğunu söyler. Abbas ise, Zümrüt’ün her şeyi andırmasından korkmaya başlar. Serhat, Cihan’dan Zümrüt’ü çekemer. Cihan, Serhat’a savaş açar. Zümrüt’ü istediği zaman göreceğini açıklayan Cihan, bu savaşta tarafını tanımlarsa iyi olacağını açıklar. Zümrütüanka 13.
Sühandan, Hamit’e restini sürüklüyor.

Cumartesi Dizileri 2020

Sühandan Hamit’e Restini Sürüklüyor!

Zümrütüanka dizisinin 13. kısım ön izlemesinde; Hamit, Canan’ın evden gitmesini istiyor. Canan ise, ona iki çocuk verdiğini yıllardır karılık yaptığını söylüyor. Sühandan konuşmaları dinliyor ve Hamit’e, Canan’la kendisini kumaları olarak bakamayacağını, onunla nikahının çoktan bittiğini, kendisiyle de zorunluluktan nikahlandığını ve ikisinin de onun karısı olmadığını açıklıyor.
kısım ön izlemesi….

ZÜMRÜTÜANKA 12. KISIM ÖZETİ!

Zümrüt, Serhat’ın bir kızı olduğunu dinledikten sonra tekrar bayılır. Abbas’ın verdiği ilaçlarla Zümrüt, asılla hayali ayırt edemez vaziyete kazanç.
Ama Deniz’in kim olduğunu sorar. Ancak kimseden bir yanıt alamaz. Meliha, ablasına destek eder ve Abbas’ın oğlundan Cihan’ın adresini bilir.

Zümrüt, Cihan’ın yanına gidip, ondan asılları anlatmasını ister. Zira, o da Işık’ın reel babası olduğunu bağırıyordu. Cihan, asılları Serhat’tan bilmesinin doğru olduğunu açıklar. Israr edince, eşinin çocuğunun olmadığını ve Deniz’den Işık’ı aldıklarını açıkladığı sırada Zümrüt fenalaşır.

Cihan onu, sağlık kurumuna götürür.
Yeniden de Serhat’la evli olmadığı usuna gelmez. Cihan, sosyal hizmetlere gidip Serhat’ın Işık’ı alması için formalite evlilik yaptığını ve daha önceki karısıyla aynı konakta yaşadığını açıklayıp onu şikayet eder.

Serhat, tekrar fenalaşan Zümrüt’ü sağlık kurumunda bırakıp eve gider. Zümrüt ise, Işık’ın babasına yaptığı resmi ona götürür. Eve dönünce bir gelinliğin içeri alındığı bakıp Deniz’in odasına girer ve Serhat’la Deniz’in evlilik cüzdanını bakar.

 Zümrütüanka 13. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt Abbas’ın Kurduğu Tuzağı Anımsıyor Mu?.