Zümrütüanka 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt Abbas’ın Kurduğu Tuzağı Hatırlıyor Mu?

Takip Et:
Zümrütüanka 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt Abbas’ın Kurduğu Tuzağı Hatırlıyor Mu?
Zümrütüanka 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt Abbas’ın Kurduğu Tuzağı Hatırlıyor Mu?

Fox Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Zümrütüanka, 13. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Zümrüt, arkasından oynanan oyunların farkına varır. Annesinin bir konak karşılığında imza atıp Serhat’tan boşadığını kavrayıp her yeri devirip döker. Zümrüt, Serhat’a yüzüğünü verip konağı terk eder. Serhat ile Deniz, Işık’ı Cihan’ın yanında mutlu bir biçimde tespit eder. Yanlarında da Zümrüt vardır.
kısım 2. fragmanı yayınlandı. Zümrüt, Abbas’andırıyor mu?

Cumartesi Dizileri 2020

Zümrüt Abbas’ın Kurduğu Tuzağı Andırıyor Mu?

Zümrütüanka 13. kısım 2. fragmanında; Zümrüt, sosyal hizmetlerden gelen misyonlulara Işık’ın bakıcısı olduğunu açıklıyor. Abbas ise, Zümrüt’ün her şeyi andırmasından korkmaya başlıyor. Serhat, Cihan’dan Zümrüt’ü çekemiyor.
Zümrüt’ü istediği zaman göreceğini açıklayan Cihan, bu savaşta tarafını tanımlarsa iyi olacağını açıklıyor.

İşte Zümrütüanka 13. kısım 2. fragmanı….

ZÜMRÜTÜANKA 12.
Abbas’ın verdiği ilaçlarla Zümrüt, reelle hayali ayırt edemez gidişata kazanç. Uyandığında kızın Serhat’ın kızı olduğunu hatırlar. Ama Deniz’in kim olduğunu sorar. Ancak kimseden bir yanıt alamaz. Meliha, ablasına destek eder ve Abbas’ın oğlundan Cihan’ın adresini bilir.

Zümrüt, Cihan’ın yanına gidip, ondan asılları anlatmasını ister. Zira, o da Işık’ın asıl babası olduğunu bağırıyordu. Cihan, asılları Serhat’tan bilmesinin doğru olduğunu açıklar.
Sağlık Kurumunda Zümrüt, kocasının soy ismini taşımadığını anlar. Yeniden de Serhat’la evli olmadığı usuna gelmez. Cihan, sosyal hizmetlere gidip Serhat’ın Işık’ı alması için formalite evlilik yaptığını ve daha önceki karısıyla aynı konakta yaşadığını açıklayıp onu şikayet eder.

Serhat, tekrar fenalaşan Zümrüt’ü sağlık kurumunda bırakıp eve gider. Zümrüt ise, Işık’ın babasına yaptığı resmi ona götürür. Eve dönünce bir gelinliğin içeri alındığı bakıp Deniz’in odasına girer ve Serhat’la Deniz’in evlilik cüzdanını bakar.

 Zümrütüanka 13. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Serhat Hem Zümrüt’ten Hem De Kızından Mı Olacak?.