Zümrütüanka 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Hem Zümrüt’ten Hem De Kızından Mı Olacak?

Takip Et:
Zümrütüanka 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Hem Zümrüt’ten Hem De Kızından Mı Olacak?
Zümrütüanka 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Serhat Hem Zümrüt’ten Hem De Kızından Mı Olacak?

Fox Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir alkışla izlenen dizisi Zümrütüanka, 12. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zümrüt, Işık’ın Serhat’ın kızı olduğunu dinliyor. Ama, kafasında baktıkları dinledikleri birbirine karışıyor. Meliha, ablasına destek ediyor ve Cihan’ın adresini tespit edip ablasına veriyor. Cihan’la fikir sırada Zümrüt fenalaşıyor. Cihan, Serhat’ın Işık’ı almak için Deniz’le formalite bir evlilik yaptığını ve daha önceki karısıyla aynı evde yaşadığını sosyal hizmetlere şikayet ediyor.
Zümrütüanka 13. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Serhat, hem Zümrüt’ten hemde kızından mı olacak?

Cumartesi Dizileri 2020

Serhat Hem Zümrüt’ten Hem De Kızından Mı Olacak?

Zümrütüanka 13. kısım 1. fragmanında; Zümrüt, arkasından oynanan oyunların farkına varıyor. Annesinin bir konak karşılığında imza atıp Serhat’tan boşadığını kavrayıp her yeri devirip döküyor. Zümrüt, Serhat’a yüzüğünü verip konağı terk ediyor.
Yanlarında da Zümrüt vardır. Serhat, yaptığı büyük yanılgıyla hem karısını hem de kızını kaybediyor.

İşte Zümrütüanka 13. kısım 1. fragmanı…

ZÜMRÜTÜANKA 12. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Zümrüt, Serhat’ın bir kızı olduğunu dinledikten sonra tekrar bayılıyor.
Uyandığında kızın Serhat’ın kızı olduğunu andırıyor. Ama Deniz’in kim olduğunu soruyor. Ancak kimseden bir yanıt alamıyor. Meliha, ablasına destek ediyor ve Abbas’ın oğlundan Cihan’ın adresini biliyor.

Zümrüt, Cihan’ın yanına gidip, ondan hakikatleri anlatmasını istiyor. Zira, o da Işık’ın reel babası olduğunu bağırıyordu. Cihan, hakikatleri Serhat’tan bilmesinin doğru olduğunu açıklıyor. Israr edince, eşinin çocuğunun olmadığını ve Deniz’den Işık’ı aldıklarını açıkladığı sırada Zümrüt fenalaşıyor.

Cihan onu, sağlık kurumuna götürüyor.
Yeniden de Serhat’la evli olmadığı usuna gelmiyor. Cihan, sosyal hizmetlere gidip Serhat’ın Işık’ı alması için formalite evlilik yaptığını ve daha önceki karısıyla aynı konakta yaşadığını açıklayıp onu şikayet ediyor.

Serhat, tekrar fenalaşan Zümrüt’ü sağlık kurumunda bırakıp eve gidiyor. Zümrüt ise, Işık’ın babasına yaptığı resmi ona götürüyor. Eve dönünce bir gelinliğin içeri alındığı bakıp Deniz’in odasına giriyor ve Serhat’la Deniz’in evlilik cüzdanını bakıyor.

 Zümrütüanka 12. Kısım Ön İzleme Yayında! Her Şeyi Bilen Zümrüt Serhat’tan Hesap Soruyor!.