Zümrütüanka 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’ın Karısı Olmadığını Anlıyor Mu?

Takip Et:
Zümrütüanka 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’ın Karısı Olmadığını Anlıyor Mu?
Zümrütüanka 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zümrüt Serhat’ın Karısı Olmadığını Anlıyor Mu?

Fox Tv’nin beğenilen dizisi Zümrütüanka 11. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Zümrüt, Serhat ile Deniz’i nikah masasında baktıktan sonra bayılıyor. Ama uyandığında bir şey anımsamıyor. Abbas. onun kendisini öldürmek istediğini andırması için ilaçlarını değiştiriyor. Azimet, Cihan’la konuşmaya gidip onun babası olduğunu göstermesini istiyor. Cihan, Işık’a kendisi babası olduğunu, Serhat’ın da gerçek öz babası kendisinin olduğu müzakereyi Zümrüt dinliyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Zümrüt, Serhat’ın kavrıyor mu?

Cumartesi Dizileri 2020

Zümrüt Serhat’ın Karısı Olmadığını Kavrıyor Mu?

Zümrütüanka 12. kısım 1. fragmanında; Zümrüt, artık Serhat’ın bir kızı olduğunu biliyor. Deniz, Zümrüt’le bir tasayı olmadığını ve onunda çocukları olmasını istediğini açıklıyor. Serhat, tek onu hoşlandığını Zümrüt’e anlatmaya çalışıyor.
Cihan ise, onun güç anında yanında oluyor.

İşte Zümrütüanka 12. kısım 1. fragmanı…

ZÜMRÜTÜANKA 11. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Zümrüt, baktıklarından sonra bayılıyor.
Azimet ile konuşan Deniz, onun kendisinden Zümrüt’e Serhat ile evli olduklarını duyurmasını üstü kapalı açıklıyor. Deniz, bunu yapamayınca Azimet, Cihan’ı tespit edip ona şayet babaysa kızının karşısına çıkıp babası olduğunu açıklamasını ima ediyor.

Bakım evinde olan Işık, babasını istiyor. Öğretmeninin elini ısırıp kendisini balkona kilitliyor. Serhat, dinler dinlemez Işık’ın yanına gidiyor. Ancak o gerçek babasını istiyor. Cihan ise, olanlardan haberi dahi olmadan kızının olduğu yerde tespit ediyor kendisini.
Işık, konağa geliyor ama koşulu yatan hoşu bakmaktır. Deniz’i hiç hoşlanmaya Işık, kaçıp Zümrüt’ün yanına gidiyor. Zümrüt, kızın kim olduğunu sorduğunda Serhat, bir akrabası olduğunu açıklıyor. Azize, Cihan’ın yanına gidip onunla üstü kapalı konağa gelip Işık’ın hakikat babası olduğunu açıklayıp kendisini göstermesini istiyor.

Cihan, Işık’la konuşurken Serhat, onları bakıyor ve onun konaktan uzaklaşmasını istiyor. Serhat ile Cihan tartışırken Zümrüt, onların konuşmalarını dinliyor.
Zümrüt, Işık’ın Serhat’ın kızı olduğunu kavrıyor.

Zümrütüanka 11. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Zümrüt Kendisinden Saklananları Anımsıyor!.