Medya

Zümrüdüanka’da o karaktere bir şey olursa, izleyici senaristi topa tutar!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Cumartesi akşamları Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Zümrüdüanka dizisinin 15. yeni kısmında öyle vakalar yaşanacak ki, izleyiciler afallamışa dönecek. Çok süratli akan, aksiyonu bol bir kısmın geldiğini yayınlanan fragman anlatıyor.

17 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelecek Zümrüdüanka 15.kısım fragmanında öyle bir ayrıntı var ki, daha şimdiden izleyicileri bir telaş aldı. Dizinin hayranları, Pelin Abay’ın canlandırdığı Suhandan karakterini çok hoşlandı.
kısım fragmanında Hamit’in kolları arasında bütün mutluluğa kanatlanacakken rahatsızlanan Suhandan’a neler olacağı izleyicileri çok kaygı verdi. Doğukan Güngör’ün yaşam verdi Hamit ile Suhandan karakterleri dizide en fazla hoşlanılan adlar arasında bulunuyor.

İzleyici da haliyle bu karakterlere ve onların saf aşk öykülerine bir şey olmasını istemiyor. Zümrüdüanka hayranları senaryoculara da sosyal medyadan ileti göndererek ihtarlarda bulundu. İşte o iletilerden kimileri:

“Bütün Suhandan da Hamit’i hoşlanıyordu, allahın izniyle bir şey olmaz.”

“Suhandan’ı da hasta ettin ya senaryocu, yüksek ihtimal kanser.
Ne olur makûs bir şey olmasın! Lütfen Hamit daha yeni aşık oluyor bari aşklarını yaşasın. ”

“Bu ikili olsun istedik oldu da hemen kıza bir hasta senaryosu yazmayın, daha yeni başlıyor aşkları.”

“Bütün her şey yoluna girdi derken Suhandan’a ne oldu? Bütün de sırasıydı. İzleyince moralim bozuldu.”

Dizinin hayranlarının tepkileri böyle. Bakalım Zümrüdüanka senaryo grubu Suhandan karakterinin başına daha nasıl makûsluklar kalemtıraş.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu