Zümrüdüanka dizisine iki sürpriz isim katıldı!

Takip Et:
Zümrüdüanka dizisini zehirleyecek gerçek!
Zümrüdüanka dizisini zehirleyecek gerçek!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de ekrana gelen Zümrüdüanka dizisi, yeni sezonda transferleriyle de isminden söz ettirmekte. Kadın dizisindeki Ceyda karakteriyle büyük alkış toplayan Gökçe Eyüboğlu da yeni sezonda diziye katılan adlar arasındaydı. İki adın daha katıldığı gündeme geldi.

Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi, Kapadokya’nın mükemmel manzarasında çekilmekte. Alp Navruz ve Ceren Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı diziye katılan iki yeni karakter, hikayeye de yeni vakalar getirecek.

Akılda oyuncu Melih Çardak, yeni sezonda Zümrüdüanka dizisine katılıyor. Galibiyetli oyunculuğuyla büyük alkış toplayan oyuncunun Zümrüdüanka dizisinde kimi oynayacağı merak mevzusu. Çardak’ın diziye 15 kısımda dahil olacağı bilindi.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği kulis bilgisine göre diziye katılacak bir değişik ad ise Volga Sorgu.
kısımda Zümrüdüanka kadrosuna katılacak olan Sorgu, Kampüsistan, Avrupa Yakası, Bir İstanbul Masalı, Mehmet Bir Cihan Fatihi gibi dizilerde de rol almıştı.

Pek çok sinema filminde de rol alan Sorgu, Başka Mahallenin Çocukları filmindeki rolüyle En İyi Destekçi Erkek Oyuncu, Kara Köpekler Havlarken filmiyle Antalya’da En İyi Destekçi Erkek Oyuncu mükâfatlarını da almıştı. Sorgu, Tatar Ramazan filminde de oynadı. Zümrüdüanka dizisinde kimi oynayacağı ise henüz belirli değil…

.