Zümrüdüanka dizisinde sürpriz buluşma herkesi meraklandırdı

Takip Et:
Zümrüdüanka dizisinde sürpriz buluşma herkesi meraklandırdı
Zümrüdüanka dizisinde sürpriz buluşma herkesi meraklandırdı

Magazinn / Ayrıntı – Zümrüdüanka dizisi coşkulu öyküsü, yeni karakterleri ve izleyicileri etkileyen oyunculuk performansları ile Fox TV ekranlarında yoluna devam ediyor. Her ne kadar reytingleri ilk sezonu aratsa da dizide pozitif bir vaziyetin olması, reytinglerin çoğalmasını da sağlayacaktır. Peki 15. yeni kısımda neler olacak? 17 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan yeni kısımda Zümrüt ile Deniz arasındaki sürpriz buluşma herkesin dikkatini sürükleyecek.

Fragmanlarda da bu buluşmaya yönelik ilk görüntüler yayınlanmıştı.
Haberimizde dizide bu hafta yaşanacaklarla alakalı ayrıntıları tespit edebilirsiniz. Serhat, Cihan’ı Zümrüt’ün yanında bakınca, kıskançlıktan çılgına döner. Zümrüt’e kavuşmaya çalıştıkça, önüne başka maniler çıkar.

Serhat, şimdi de Cihan’ı bertaraf etmek vaziyetindedir. Serhat’ın Deniz’den boşanmak için harekete geçmesi, Deniz’in tasarılarını alt üst eder.
Abbas, Zümrüt’e yaptığının değerini ağır bir biçimde öderken; içinde biriken hiddet, onu çok daha riskli hale getirir. Artık Abbas’ın en büyük hayali; Serhat ve Zümrüt’ten intikam alacağı günün bir an evvel gelmesidir.

Suhandan ve Hamit, mutlu olmak için yakaladıkları umuda sımsıkı sarılırlar. Ancak onların dünyasında, her mutluluğun bir de kıymeti vardır.
Bunu öğrenen Cihan da Zümrüt’e hem destekçi hem de yakın olmak için harekete geçer.

Zümrüt ve Cihan, adım adım riske doğru yürümektedirler. Serhat, bu olanları bildiğinde, Zümrüt’ün kendisini öğrenerek uzak yakalamaya çalıştığını anlar. Ancak sevdiği bayanı gözetmek için, kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecektir.

Serhat ve Cihan, Zümrüt’ü içine düştüğü vaziyetten kurtarmak isterlerken, çok acı bir biçimde deneneceklerinden habersizdirler.