Zümrüdüanka dizisinde bu düğüm nasıl çözülecek?

Takip Et:
Zümrüdüanka dizisinde bu düğüm nasıl çözülecek?
Zümrüdüanka dizisinde bu düğüm nasıl çözülecek?

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’nin hoşlanılan dizilerinden Zümrüdüanka, ikinci sezonuyla ekranda yer almayı sürdürüyor. 3 Ekim Cumartesi akşamı dizinin 13. kısmı yayınlanacak. Yeni kısımdan hem yeni görüntüler hem resimler hem de ayrıntılar ortaya çıktı. Tüm detayları haberimizde tespit edebilirsiniz.

Serhat ve Zümrüt arasındaki düğümlenen gidişat nasıl çözülecek? Zümrüt ile Cihan bir aşka mı çekiliyor? Serhat, bir cinsli kendini Zümrüt’e bağışlatamıyor? Dizide Deniz’in yarattığı gerilim de durmak öğrenmiyor… Peki Zümrüdüanka dizisi 13.
Zümrüt, Serhat’ın gözlerinin içine bakarak, kendisini aldattığına inanır. Oysa Serhat, yalnızca Zümrüt’ü gözetmek için çabalamıştır. Ancak Zümrüt, Serhat’ın sözlerine kulaklarını tıkar.

Deniz, her şeyin ortaya çıkmasıyla beraber, işinin basitleşeceğini düşünür. Ancak Ülfet, Deniz’in tasarılarının önündeki büyük manilerden biridir.

Cihan, kızını geri alıp, daha önceki yaşamına dönmek için radikal adımlar atar.
Suhandan, Hamit hakkında dinleyeceği bazı şeylerden sonra, gitmek ve kalmak arasında kalacaktır.

Zümrüt, kaza gecesinde olanları anımsamaya başlar. Anımsadığı her şey, onu adım adım Abbas’a götürmektedir. Abbas, yolun sonuna mı gelmiştir? Serhat, Zümrüt’le mutlu olabilmek için, daha kaç imtihandan geçecektir?

İşte Zümrüdüanka 3 Ekim Cumartesi yayınlanacak 13.