Zümrüdüanka dizisi ekibinin zora anları! Mağaralara girerek kurtuldular!

Takip Et:
Zümrüdüanka dizisini zehirleyecek gerçek!
Zümrüdüanka dizisini zehirleyecek gerçek!

Magazinn / Ayrıntı – Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz ile beraber başrolde yer alan Ceren Yılmaz, ikinci sezonda performansı ile hayranlarını daha da çok mutlu ediyor. Dizinin ilk sezonunda tenkitler de alan Ceren Yılmaz, sonrasında hayranlarının gönlünü de gözüne de girmeyi başarmıştı.

Fox TV’de Cumartesi akşamları yayınlanmakta olan dizide, Zümrüt karakteri ile deneyimini artıran ve performansı ile de takdir alan Ceren Yılmaz, yoğun bir tempoda çalıştıklarını açıkladı.

Ceren Yılmaz, çekimlerin yapıldığı Kapadokya’nın hoş olduğunu ama alıştığı yerlerin dışında bir bölge olduğu için zorlandığını da itiraf etti.
Kent serinkanlılarına külfetli anlar yaşatan bu fırtına sırasında dizinin de negatif etkilendiği ortaya çıktı.

Oyuncu, daha önceki zamanlarda bölgede yaşanan kum kasırgasından da etkilendiklerini anlattı ve “Sahneyi sürükleyemedik hakikatinde. Bir sonraki sahnenin rengi değişmişti. Bir Hayli, hortum gibi bir şey çıktı” dedi.

Kum kasırgası sırasında ayakta durmakta zorlandıklarını, kapalı mekana geçtiklerini anlatan Ceren Yılmaz, bölgedeki mağaralara sığınmak vaziyetinde kaldıklarının da altını çizdi.

Ceren Yılmaz, ismini öğrenmeyen ama diziyi öğrenenlerin kendisine Zümrüt diye hitap ettiklerini veya “renkli gözlü kız” diye de kendisine seslenildiğini anlattı.

.