Dizi Haberleri

Zümrüdüanka Behram kimdir? Dünden bugüne Menderes Samancılar!

Fox TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Zümrüdüanka dizisinin oyuncu kadrosuna, son olarak Güvercin dizisinde yer alan sevilen oyuncu Menderes Samancılar dahil oldu. Samancılar, diziye Hamit’in babası Behram olarak dahil olacak.

Son olarak kadrosuna Evren Erler’i Cemil, Gökçe Eyüboğlu’nu Deniz ve İsmail Hacıoğlu’nu Cihan karakteri ile dahil eden Zümrüdüanka dizisi son dönemlerin en çok transfer yapan dizilerinden oldu. Özelikle final yapan Güvercin dizisinin bir çok oyuncusunun Zümrüdüanka dizisine dahil olması oldukça dikkat çekici bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Zümrüdüanka dizisine daha önce Hamit’in babası olarak ünlü oyuncu Sermiyan Midyat dahil edilmiş ancak araya pandeminni girmesi ile yapılamayan çekimler nedeniyle Sermiyan Midyat  diziden ayrılmıştı. Sermiyan Midyat’ın yerine ise Behram karakteri için Menderes Samancılar ile anlaşıldı.

Zümrüdüanka Behram Kimdir?

Zümrüdüanka  dizsinde Behram Abbas Demirkan’ın kızı olan Suhandan’ın eşi Hamit’in babasıdır. Oldukça güçlü bir adan ola Behram bakalım Suhadan ve Hamit aşkını kabullenecek mi? Bilindiği üzere Hamit eski eşi Canan ile boşanmış ve Suhadan ile nikah kıymak için harekete geçmişti. Bakalım Behram’ın gelişi ile Canan kötü emellerine ulaşabilecek mi?

Menderes Samancılar Kimdir?

Menderes Samancılar 1954 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 66 yaşındaki oyuncu, Asmalı Konak dizisi ile tiyatroculuktan dizi oyunculuğuna geçmiştir. 20 yıldır evli olan oyuncu, 179 cm boyunda ve 70 kilo ağrılındadır. Menderes Samancılar’ın Selvi Boylum Al Yazmalım efsanesinde de rol alarak izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Asi, Sıla ve Güvercin gibi bir çok doğu temalı dizi de yer almayı başaran Menderes Samancılar, normal hayatta şair yönüyle de tanınır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu