Zümrüdüaka dizisinde o değişiklik en çok Ceren Yılmaz’ı parlattı!

Takip Et:
Zümrüdüanka dizisinde bu düğüm nasıl çözülecek?
Zümrüdüanka dizisinde bu düğüm nasıl çözülecek?

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’de yayınlanmakta olan Zümrüdüanka dizisinde Alp Navruz ile Ceren Yılmaz başrolü paylaşıyor. Zümrüt karakterine yaşam veren Yılmaz, ilk sezon ile ikinci sezon arasındaki farklılıkların kendisini pozitif güzergahta etkilediğine değindi.

Dizinin 9 kısım süren ilk sezonunda Zümrüt’ün daha az sahnesinin olduğunu ve kendini daha az gösterebildiğini dile getiren oyuncu, ancak ikinci sezonda öykünün değişerek Zümrüt’ün daha çok öne çıkmasının da en fazla kendisini mutlu ettiğini anlattı.

Kameralara konuşan oyuncu, bu mevzuda şunları açıkladı: “Senaryomuz değişti, o hoşlaştı benim açımdan.
O açıdan mutluyum. Zira bir evvelkinde azıcık daha azdı ve kendimi gösteremiyordum, kanıtlayamıyordum. O surattan şu an daha iyi gidiyor her şey.”

Zümrüdüanka dizisinin ikinci sezonunda izleyicilerden çok daha iyi dönüşler aldığının altını çizen Ceren Yılmaz, “Muhtemelen artık daha iyiye gidiyor dizi. O surattan bu sezon bir hayli iyi gidiyor” diyerek mutluluğunu ifade etti.

Kendisini çok tenkit etilen birisi olduğunu da ifade eden Ceren Yılmaz, artık kendini bir tık daha az tenkit ettiğini de açıkladı.

Senaryoyu baktıktan sonra Zümrüdüanka dizisinin bu kadar büyük alaka bakacağını hipotez ettiğini anlatan oyuncu, “Kendimle alakalı açıklamıyorum.