Medya

Züleyha güldü, hayat güzelleşti! Bir Zamanlar Çukurova’da herkes tarafını seçsin!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – atv ekranlarında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni kısımları izleyicileri çok meraklandırıyor. Öykünün vaziyeti öyle değişikleşti ki, geçen sezon yapılan sıkıntı ve durağanlık tenkitleri ortadan kayboldu.

Hilal Altınbilek’in Züleyha karakteri ile izleyicinin içini ısıtan gülüşü ise 66. kısımda Yılmaz ve Adnan ile bir aile gibi olduğu anlarda yaşandı. Züleyha güldü, dünya daha da hoşlaştı… Yılmaz, Züleyha’yı bağışladı ve ikisi artık kendi yollarında gidecek.
Sevda hanıma konak da veren Demir, annesi Hünkar’ı çıldırttı. Hünkar hanım, “Bundan sonra Demir Yaman’ın Hünkar Yaman isminde annesi yoktur” diyerek karşı tarafa geçti. Şirket paylarını da Yılmaz’a devretme kararı veren Hünkar, efor gayretinde her şeyi değiştirdi.

Hünkar ve Fekeli aşkının detaylarını da dört gözle bekleyen izleyiciler, 66. kısmı coşkuyla bekliyor. Dizi hayranları senaryoculardan bu iki karaktere daha uzun sahneler yazmasını istiyor.

Seneler evvel olduğu gibi Sevda ile Hünkar da karşı kamplarda birbirlerine husumetlerini sergilemeye devam edecek.
Fikret ile Demir münazarası da alaka sürükleyecek…

Yılmaz’ın Züleyha’ya “Bizden çalınan yaşamı geri alacağız, kimse mani olamayacak bundan sonra bize” sözleri ise izleyicilerin vicdanına dokundu.

İşte 1 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova 66. kısım fragmanı:

“Bizden çaldıkları yaşamımızı geri alacağız…”

66.Kısım Fragman Yayında 🔥#BirZamanlarÇukurova yeni kısmıyla Perşembe 20.00’de #atv’de!@timsandb @atvcomtr pic.twitter.com/bq3p8msrbb

— ⚜️ Bir Zamanlar Çukurova ⚜️ @bzcdizi September 25, 2020

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu