Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında pandemi ile gelen yenilikler!

Takip Et:
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında pandemi ile gelen yenilikler!
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında pandemi ile gelen yenilikler!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV ekranlarında 3. sezonuyla hafta için her gün yayınlanmakta olan Zuhal Topal’la Sofrada yemek programının, kamera arkasında neler olduğuna dair ayrıntılar ortaya çıktı. Aynı kanalın Kamera Arkası adlı programı Zuhal Topal ve takımını sette görüntüledi. Ünlü sunucu da yaptığı açıklama ile pandemi sürecinde programda ne cins farklılıklar olduğunu ve hangi tedbirlerin alındığını anlattı.

Zuhal Topal, “Hoş gidiyor, sevinçli, baktığınız gibi.
Evimiz değişmez, artık evlere gidemiyoruz. Ne Yazık Ki şartlar öyle gerektiriyor. Evimizde her türlü temkinimizi alarak tam kaidelere uyuyoruz” diye konuştu.

Evin devamlı havalandırıldığını, tüm takımın maske ile çalıştığını anlatan Zuhal Topal, kendisi de dahil olmak üzere sete herkesin ateşlerinin ölçülerek alındığını da anlattı.

Ünlü sunucu, çekimlerin yapıldığı evin her gün ilaçlandığı dı da vurguladı. Topal, “Olaylar ilk açıklandığında zati kaideleri uygulayan ilk programdık.
Aradan sonra bu sezona da çok hoş başladık. Neşeli gidiyor. Allahın izniyle sıhhatle gitsin, onun dışında sevincimiz yerinde” dedi.

Programda lezzetleri tadarken, bir sunucu olarak değil de bir konuk gibi düşündüğünü ve lezzet aradığını anlatan Zuhal Topal, kaynanaların anlamsız itirazlarında delirdiğini de ifade etti. Yemek yemeyi beğendiğini dile getiren Topal, program çekimlerinde de çok eğlendiğini sözlerine ilave etti.

Zuhal Topal’la Sofrada müsabakasının kamera ardında görüntülerini videodan seyredebilirsiniz.

.