Medya

ZUHAL TOPAL’LA DA ESİN, NEDEN SERKAN’IN KAPISINA GİTTİ?

Hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanan “Zuhal Topal’la” programına Esin’in, akşam saatlerinde Serkan’ın kapısına gitmesi damga vurdu.

 


Geçtiğimiz hafta locanın beğenilen gelin ve damat adaylarından Esin ve Serkan, arasındaki ilişki sona ermişti. Esin’in Serkan’a evde olduğunu söyleyip, gece tasvip etmediği kız arkadaşlarıyla dışarı çıktığını öğrenen Serkan; “Esin güvenimi kırdı. Bu ilişki bitti.” diyerek locaya oturmuştu.

 

O günden beri pes etmeyen Esin, Serkan’ın gönlünü kazanmak için elinden geleni yaptı. İstanbul’da yağan yağmura rağmen geçtiğimiz akşam Serkan’ın kapısına giden Esin, Serkan’ın annesine yazdığı mektubu Serkan’a verdi.  

 

Esin ve Serkan canlı yayındaydılar. “Annesinin mektubu okuduğunu ve Esin’e geri gönderdiğini” söyleyen Serkan, Esin’e;

“Her çocuk annesinin kıymetlisidir ben de öyle.. Annem, benim burada yaşadıklarımı, ağladığımı gördü. Dua et mektubu okudu. Okumadan da geri gönderebilirdi”diyerek, mektubu Esin’e iade etti.

 

“Çok üzgün olduğunu, elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyen Esin; “Serkan, ortada güvenini geri kazanamayacağım bir olay yok. Pişman olacağın şeyler yapıyorsun” dedi. Geri adım atmayan Serkan, Zuhal Topal’dan izin alarak dışarı çıktı. Zuhal Topal, Esin’i de Serkan’la birlikte dışarı gönderdi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu