Zuhal Topal’dan Acun Ilıcalı’ya reyting göndermesi!

FOX TV yönetimi ile davalık olan Acun Ilıcalı'nın haklılığının bilirkişi raporu ile kanıtlanmasının ardından Zuhal Topal, kendisine sosyal medya üzerinden reytingler ile alakalı bir yorum yapan takipçisine cevap verdi...

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıllarda FOX TV’de yayınlanan ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ isimli programının kendi kanalı TV 8’de ekrana gelen ‘Yemekteyiz’ ile aynı formatta olduğunu iddia ederek FOX TV yönetimiyle davalık olmuştu. Yaklaşık iki yıldır devam eden süreçte, bilirkişi raporu Ilıcalı haklılığını ortaya koydu.

Raporun açıklamasının ardından Acun Ilıcalı “Biz yüzbinlerce dolar ödeyerek, programın formatını ITV’den aldık. Dünya kadar para ödedik taklidinin yapılmaması için. Fakat Fox TV, bizim programın aynısını yayınlıyor. Bununla ilgili yetkililerle de görüştüm, uyardım onları. Bilirkişi raporu da aynen bunları söylüyor. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.” açıklamasında bulunmuştu.

Ilıcalı’nın açıklamalarından sonra suskunluğunu korumaya devam eden Zuhal Topal, sosyal medyada kendisine yorum yapan bir takipçisine yanıt verdi. Eşi Korhan Saygıner’in yapımcılığını üstlendiği ‘Zuhal Topal’la Sofrada’ yarışmasında iki sezondur sunuculuk yapan Topal, bir takipçisinin “Reytinglere bakınca siz hep ilk onda diğer program alt sıralarda. Demek ki haticeye değil neticeye bakmalıymış” yorumuna beğeni işaretiyle cevap verdi.