Medya

ZUHAL TOPAL: PROGRAM KALDIRILIRSA OYUNCULUĞA DÖNERİM!

Star Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programının sunucusu Zuhal Topal, önceki gün katıldığı ve kanser tanısının erken yapılmasına yönelik farkındalığı amaçlayan bir toplantıda kariyer planlarına dair samimi açıklamalar yaptı.

Toplumun büyük bir kısmının tepkisini çeken ve kaldırılacakları konuşulan evlilik programlarıyla ilgili soruları yanıtlayan Zuhal Topal, “Her zaman söylediğim gibi, yetkililer ne karar verirse ona uymak zorundayız. Ben oyuncu kökenli bir insanım. Programlar kalkarsa oyunculuğa dönerim” dedi.

 

Rakibi Seda Sayan ile girdiği polemiklerle gündem olan Topal, “Herkes kendi yoluna bakar. Fakat benim de bildiğim kadarıyla bu sezon kesin olarak evlilik programlar devam edecek. Bu yıl benim için şanslı bir yıl oldu” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu