Magazin

Ziynet Sali nikah tarihini açıkladı!

Kuşadası Altın Güvercin Beste Yarışması’nda Murat Dalkılıç ve Hande Yener’den sonra üçüncü günde Ziynet Sali sahne aldı. Ünlü şarkıcı, konsere çıkmadan önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Bir süredir birlikte olduğu aynı zamanda gitaristliğini yapan Erkan Erzurumlu ile evlenecek olan Sali, 15 Eylül’de memleketi Kıbrıs’ta nikah masasına oturacağını açıkladı. Sali, gelinliğini Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığını da belirtti. Düğünü için 300 bin lira harcayacağı konuşulan ünlü şarkıcı, iddiaların aksine aile arasında kıyılacak sade bir nikahla evlenecek.

Röportaj sonrası sahneye çıkan Ziynet Sali, şarkıları ve sahne performansıyla katılımcılara keyifli bir akşam yaşattı. Sali, her konserinde olduğu gibi yine sahnede sevgilisi Erkan Erzurumlu ile yer aldı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu