Magazin

Ziynet Sali muradına erdi!

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali, uzun yıllardır aradığı mutluluğu gitaristi Erkan Erzurumlu’da bulmuştu. Sali, geçtiğimiz yıldan beri aşk yaşadığı kendisinden 10 yaş küçük sevgilisi ile dün akşam Kıbrıs’ta dünyaevine girdi. Sali ve Erzurumlu çiftinin düğününe aileleri, akrabaları ve yakın dostları katıldı. 150 kişilik düğünde nikah şahitliğini KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Başbakan Ersin Tatar üstlendi.


‘MİSAFİRLERİ İÇİN OTEL KAPATTI’ İDDİASI

Ziynet Sali’nin düğün için 300 bin lira harcadığı konuşulurken düğünün olduğu alan yasemin çiçekleri ile donatıldı. Heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunan ünlü şarkıcının gelinliğini Cengiz Abazoğlu’nun tasarladığı öğrenildi. Düğüne çiftin Türkiye’den de birçok arkadaşı ve akrabası katıldı. Ziynet Sali’nin düğününe Türkiye’den katılan dostları ve arkadaşları için otel kapattığı günler öncesinden iddia edilmişti. Şarkıcı, düğünü ile alakalı söylenenlere cevap vermemeyi tercih etmişti.

KONSER VERDİĞİ OTELDE EVLENDİ

Öte yandan düğüne kadar konser maratonuna ara vermeyen Ziynet Sali, düğünden birkaç gece önce organizasyonun gerçekleştiği otelde konser vermişti.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu