Magazin

Zeynep Yılmaz’dan Şeyma Subaşı’na jet yanıt!

Acun Ilıcalı ile eski eşi Zeynep Yılmaz’ın evliliğini bitirmekle suçlanan Şeyma Subaşı, konu hakkında “Kimse kimsenin yuvasını yıkamaz arkadaşlar. Geçin bunları. Çok sağlam bir yuvaydı ya, kim kimin yuvasını yıkabiliyor!Yuva sağlamsa başka birileri yüzünden o yuva yıkılmaz zaten. Yıkılıyorsa başka bir şey vardır devam eden, evliliklerini sarsan.” yanıtını verince Zeynep Yılmaz’dan cevap niteliğinde bir paylaşım geldi. Şu sıralar kızları Leyla ve Yasemin Ilıcalı ile İtalya’da tatil yapan Zeynep Hanım, şu görseli yayınladı:

Şeyma Subaşı’nın hakkında “Sen onun canını yaktın diyorlar. Orada benim yaşadığım şeyler de var. Neye üzülüyor, 7 senedir beraberim ben bu adamla. Bu sadece hırsın üzüntüsü olabilir.” açıklamada bulunduğu Zeynep Yılmaz, ardından bir paylaşım daha yaptı. Mumların fotoğrafını çeken Yılmaz, “Mumla ilgili bir atasözü geldi aklıma…” notunu düştü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu