Zeynep Tokuş sınırları zorladı!

'Deli Yürek' dizisinin Zeynep'i olarak hafızalara kazınan Zeynep Tokuş, oyunculuğu bırakıp yoga eğitmenliğine başlamıştı. Yoga konusunda büyük yol kateden Tokuş, paylaşımlarıyla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor...

1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasıyla hayatımıza giren Zeynep Tokuş, sonrasında Kenan İmirzalıoğlu ile ‘Deli Yürek’ dizisinde başrol oynamıştı. Zeynep karakterine hayat veren Tokuş, yayınlandığı dönemde fenomen haline gelen dizi ile geniş kitlelerce tanınmıştı. Bir süre oyunculuğa devam eden ve ‘Buzda Dans’ gibi yarışmalarda da boy gösteren ünlü isim, sonrasında oyunculuğu bırakmıştı.

Üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra hobisi olan yogada ilerleyen Tokuş, yoga eğitmeni olmuştu. Ünlü isimlerle de çalışan Tokuş, yogadaki hünerlerini Instagram üzerinden takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Ünlü yoga eğitmeni geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla görenleri şaşırttı. Zorlu bir yoga hareketini sergileyen Zeynep Tokuş’un fiziği de büyük beğeni topladı.

42 yaşında olan Zeynep Tokuş’un üç çocuğu bulunuyor.