Zeynep Mayruk, Sarıtaş ailesiyle buluştu!

Oyuncu Tolga Sarıtaş, modacı sevgilisi Zeynep Mayruk’u ailesiyle tanıştırdı…

Takip Et:

‘Güneşin Kızları’ isimli dizi ile yıldızı parlayan ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş, son olarak ‘Söz’ dizisinde Yavuz komutan olarak izleyicinin karşısına çıkmıştı. Genç oyuncular arasında oyunculuk performansıyla sivrilen ve hem yurtiçi hem de yurtdışında binlerce hayranı olan Sarıtaş, yeni sezonda ‘Ferhat ile Şirin’ isimli mahalle komedisinde yer alacak. Oyuncu, 21 yaşındaki genç yetenek Leyla Tanlar ile partner olurken dizide Cansu Dere de yer alacak.

Söz’den sonra kariyerine ara vermeden devam eden yakışıklı oyuncu aşk hayatında da aradığı mutluluğu buldu. İsmi bir dönem İlknur Şeref ve Ebru Şahin gibi isimlerle anılan Sarıtaş yaklaşık 8 aydır İzmirli modacı Zeynep Mayruk ile birliktelik yaşıyor.

TOLGA, SEVGİLİSİNİ AİLESİYLE TANIŞTIRDI

Başlarda aşklarını gözlerden uzak yaşamaya çalışan ikili, geçtiğimiz aylarda ilk kez sosyal medyada birlikte fotoğraf paylaşarak ilişkilerini ilan etmişti. Artık magazin kameralarından da kaçmayan genç aşıklar her ne kadar ilişkileri hakkında konuşmamayı tercih etse de objektiflere birlikte poz veriyor. Zeynep Mayruk ile mutlu bir birliktelik sürdüren Tolga Sarıtaş, kendisinden 2 yaş büyük sevgilisini ailesi ile tanıştırdı. İkilinin bu adımı ‘evlilik yaklaşıyor’ yorumlarına sebep oldu.

Öte yandan çift, geçtiğimiz aylarda büyük bir kriz yaşamıştı. Sarıtaş, eski sevgilisi Melis Palaoğlu ile flörtleşmeye başlayan arkadaşı Engin Öztürk’ü uyarmış, bunu duyan Zeynep Mayruk ise küplere binmişti. Aralarındaki tartışma sonrası krizi çözen ikili, aşklarına hız kesmeden devam ediyor.