Magazin

Zeynep Farah Abdullah: Rujumu sürdüm tamam dedim!

Farah Zeynep Abdullah, önceki gün Instagram’dan takipçilerinin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncuya gelen sorulardan biri de “Dudaklarınız çok güzel, dolgu var mı acaba?” sorusuydu. 

Ünlü oyuncu, bir takipçisinin “Dudaklarınız çok güzel, dolgu var mı acaba?” sorusuna videolu yanıt verdi. Abdullah videoda dudaklarını göstererek; “Çok teşekkür ederim. Yok, yani dudak dolgusu olmayan son insanlardan biri benim galiba. Ama ben bu sabah düşündüm. Ruj sürdüm ve dedim ki ‘tamam, yeterli” diye konuştu.


ÖZEL HAYATINDA HAREKETLİ GÜNLER YAŞIYOR
Geçtiğimiz ay oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan işletmeci Umut Evirgen’in adı oyuncu Farah Zeynep Abdullah’la aşk iddialarına karışmıştı. İkilinin Emirgan’da bilinen bir mekanda buluştuğu haberleri gündem olurken; Abdullah ve Evirgen ne olduysa akşamında birbirini takipten çıkmıştı. Ünlü isimler, geçtiğimiz haftalarda da Evirgen’in Emirgan’daki mekanında sabah saatlerine kadar eğlenmişti. Farah Zeynep Abdullah’ı mekandan arkadaşının aracı ile kendi evine gönderen işletmeci, kendi aracı ile arkadan gitmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu