Zeynep Demirel: “Daha ağır ne olabilir ki?”

17 yıldır Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel, futbol hayatını noktaladı. Demirel’in Eşi Zeynep Demirel, yaptığı paylaşımla ünlü kalecinin futbol hayatına veda etmiş oldu…

Takip Et:

19 yıllık futbol kariyerinin 17 yılını Fenerbahçe’de geçiren Volkan Demirel, 37 yaşında futbol hayatını sonlandırdı. Ünlü kale bekçisi, çalışma hayatına Fenerbahçe’nin teknik kadrosunda devam ederek, yeni nesillere bilgi ve tecrübelerini aktaracak. Fenerbahçe yönetimi, uzun yıllardır Fenerbahçe’de olması sebebiyle taraftar arasında sembol bir isim haline gelen Demirel’e jübile yapılacağını açıklamıştı.

“3 AYLIK BEBEĞİNE KÜFRETTİLER”

Volkan Demirel’in 2 yıllık ilişkilerinin ardından 2010 yılında evlendiği ve kızları Yeda ve Yade’nin anneleri Belçika güzeli Zeynep Demirel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla eşinin futbol kariyeri veda etti. Zeynep hanım şu ifadeleri kullandı:

“Yıl 2009. Birlikteliğimizin birinci yılı. O zaman ben Belçika’da yaşıyorum. Hayallerim var. Avrupa’nın ünlü takımları da Volkan’ın peşinde. ‘Hadi gel gidelim’ diyorum. Çünkü ona burada hakaretler ediyorlar. ‘Fenerbahçe’den kopamam’ diyor ve ikna ediyor beni bu üç kişilik aşka. Bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Zamanla kulaklarımı tıkadım. 3 Temmuz sürecinde de Volkan yıkıldı. Bu, aile hayatımıza yansıdı. Ama baktım ki, içimde daha büyük bir aşk olmuş; hem eşime, hem de Fenerbahçe’ye.”