Müzik

Zeynep Bastık’ın nişanlısı Tolga Akış: “10 bin doları koyduğum yerde unutuyorum!”

Son dönemin popüler isimlerinden olan Zeynep Bastık, 25-26 Ocak 2020 tarihleri arasında iki gün boyunca San Fransisco Silikon Vadisi’ndeki Meyhouse Restaurant’ta sahne almak üzere restoranın sahibi Revnak Tarhan ile 10 bin dolar karşılığında anlaştı. Türklerin yoğun olarak yaşadığı bölgede yapılacak olan konserin biletleri kısa sürede tükendi.

Habertürk’ün Aytekin Teker’in haberine göre; yoğun ilgiyi fırsata çevirmek isteyen Zeynep Bastık’ın nişanlısı ve aynı zamanda menajeri olan Tolga Alkış, konser için alacakları 10 bin doları arttırma talebinde bulundu. “10 bin doları ben evde koyduğum yeri unutuyorum, jest olsun diye bazen organizatörlere bırakıyoruz bu rakamı.” diyen Tolga Akış’a Revna Tarhan’ın cevabı olumsuz oldu. Bunun üzerine Tolga Akış çeşitli bahaneler üreterek konseri iptal etti. Akış, organizasyon hatası diyerek suçu organizatörlere attı.

“KENDİNİ BİLMEZ DAVRANIŞLARDA BULUNUYOR!”

Mağdur olduklarını söyleyen mekanın sahibi Revna Tarhan yaptığı açıklamada “Önemli olan; kontrat yapmış olmamıza rağmen türlü, çirkin bahanelerle kontratı iptal etmiş olması…Hatta Hatta bir de bizim kendisiyle anlaşmış olduğumuz halde 10 bin dolarlık bütçe için ’10 bin doları ben evde koyduğum yeri unutuyorum’ diyecek kadar kendini bilmez davranışlarda bulunması.” ifadelerini kullandı.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu