Zeynep Bastık’ın kariyerinde bir ilk!

Kariyerinde ilk kez Harbiye Açıkhava'da sahne alan Zeynep Bastık'ın konserlerini 2 gün boyunca 10 bin kişi izledi...

Takip Et:

Yaklaşık 10 yıldır müzik çalışmalarına devam eden Zeynep Bastık, bu yıl büyük bir çıkış yakaladı. Eski şarkıları kendi yorumuyla akustik tarzda seslendiren genç şarkıcı, YouTube’da yayınladığı videolarla adını duyurmayı başarmıştı. Seslendirdiği şarkılar milyonlarca dinlenme oranına ulaşan Zeynep Bastık, sahne aldığı mekanlardan konser alanlarına transfer olmuştu. Yaz boyu Açıkhava konserleri veren Bastık, sahne ücretini 150 bin liraya çıkardığı haberleri ile magazin gündemine gelmişti.

Yaz aylarında Bodrum ve çeşme gibi ünlülerin de uğrak tatil rotalarından olan yerlerde konserler veren 28 yaşındaki şarkıcı, hafta sonu kariyerinde ilk kez Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. 2 g,ün boyunca Harbiye’de hayranları ile buluşan Zeynep Bastık’ın konser biletleri saatler öncesinde tükendi. Toplamda 10 bini aşkın müziksevere konser veren ünlü şarkıcı, hem kendisi hem de hayranları için unutulmaz konserlere imza attı. Cover yaptığı şarkıları seslendiren Bastık konser başına yaklaşık 30 şarkı seslendirdi.

Konseri öncesi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Zeynep Bastık, heyecanlı ve mutlu olduğunu anlattı. 2 günde 4 farklı kıyafet giyen genç şarkıcı, sahnede tercih ettiği elbiselerle de göz kamaştırdı. Zeynep Bastık saçlarını ise alışkın olduğumuz şeklinde doğal haliyle kullandı. İlk konser gününde Zeynep Bastık’ı dinlemeye gelenler arasında Burcu Esmersoy, Enis Arıkan, Ezgi Mola, Deniz Akkaya, Ezgi Eyüboğlu ve Murat Dalkılıç da vardı.

MUSTAFA SANDAL’DAN İADE-İ ZİYARET!

Zeynep Bastık’ın ikinci gün konserine ise Mustafa Sandal sürprizi damgaz vurdu. Zeynep Bastık ile Mod isimli şarkıda düet yapan Mustafa Sandal, Bastık’ın sahnesinde yer aldı. Birlikte Sandal’ın unutulmaz şarkısı Jest Oldu’yu seslendiren ikili, seyirciden büyük alkış aldı. Daha önce Zeynep Bastık da Mustafa Sandal’ın Harbiye konserinde sahneye çıkmıştı.