Zeynep Bastık’ın Harbiye’ye hazırlık turları!

Son dönemde büyük bir çıkış yakalayan Zeynep Bastık, önceki akşam Bursa'da konser verdi...

Takip Et:

Eski şarkılara yaptığı cover’larla tanınan Zeynep Bastık, dijital platformlardan sahnelere transfer olan son isimlerden. ‘Yol’, ‘Felaket’, ‘Gül Beyaz Gül’ gibi birçok şarkıyı kendine has yorumuyla seslendiren genç müzisyen, açtığı YouTube kanalında performanslarını yayınlamaya başlamıştı. Şarkıları farklı yorumlamasıyla dikkat çeken Bastık, YouTube’ta 1 milyon aboneyi geride bırakırken yayınladığı videolar ise milyonlarca görüntülenme sayısına ulaştı.

Popüler olmadan önce çeşitli mekanlarda sahne alan ve az sayıda kişi tarafından tanınan Zeynep Bastık, yaz boyu çeşitli yerlerde konser verdi. Genç şarkıcı, Harbiye Açıkhava sahnesinde Mustafa Sandal ve Berkay gibi birbirinde ünlü sanatçıların sahnesine konuk olmuştu. Eski kocası tarafından kızının yanında vahiyce öldürülen Emine Bulut’un geride kalan kızı için Çeşme’de bir konser düzenleyen Bastık’a Reynmen, Berkay ve Oğuzhan Koç gibi 13 isim daha destek olarak sahneye çıkmıştı.

4 BİN KİŞİYLE BİRLİKTE ŞARKILARINI SÖYLEDİ

25 ve 26 Ekim tarihlerinde Harbiye Açıkhava sahnesinde konser vermeye hazırlanan ünlü şarkıcı, öncesinde çeşitli illerde sahne almaya devam ediyor. Önceki akşam Bursa’da bulunan Açıkhava sahnesinde konser veren Bastık’ı dinlemeye yaklaşık 4 bin müziksever gitti. Konserde birçok cover şarkısını seslendiren şarkıcı, 2 saat kadar sahnede kaldı.

Zeynep Bastık son olarak sahne ücretlerini 15 kat arttırdığı haberleri ile magazin gündemine gelmişti. Eskiden sahne için 10 bin lira aldığı bilinen Bastık’ın şimdiler de tek akşamlık performans için 150 bin lira istediği iddia edilmişti. Genç şarkıcı sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla haberleri yalanlamıştı.