Kültür ve Sanat

Zeynep Bastık kendini aştı!

Son aylarda en çok adından söz ettiren kişilerin başında kuşkusuz Zeynep Bastık geliyor. Uzun süredir müzikle ilgilenen genç müzisyen, özellikle son yıllarda YouTube ‘da yayınladığı videolar ile adından söz ettirmeye başlamıştı. Şu sıralar YouTube’ta 1 milyondan fazla aboneye ulaşan Bastık’ın seslendirdiği şarkıların videolar her biri ise minimum 50 milyon görüntüleniyor.  Eski şarkılara kendine has yorumuyla cover yapan Bastık, adım adım herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Zamanla müzik dünyasındaki ünlü isimlerden de destek görmeye başlayan Zeynep Bastık, büyük konserler vermeye de başladı.

Yaz boyu başta yerli-yabancı turistler ve ünlülerin gözde tatil noktaları Bodrum ve Çeşme’de beach’lerde sahneye çıkan Zeynep Bastık, birçok ilde konser vermeye de başlamıştı. Birlerce müziksevere hitap etmeye başlayan genç şarkıcı, kocası tarafından 10 yaşındaki kızının gözleri önünde vahşice öldürülen Emine Bulut’un geride kalan kızının ilerideki hayatı ve eğitimi için bir konser düzenleyerek herkes tarafından alkış toplamıştı. Bastık, bu konserde Reynmen, Berkay  ve Oğuz Koç gibi birçok şarkıcıyı bir araya getirmişti.

İLK KEZ 6 BİN KİŞİNİN KARŞISINA ÇIKTI

Önceki gün Ankara’da konser veren Zeynep Bastık, kendi seyirci rekorunu kırdı. 6 bin kişilik konser alanını tıklım tıklım dolduran hayranlarının karşısına çıkan Bastık, bu durumu sevenleri ile paylaşıp teşekkür etti. 28 yaşındaki ünlü şarkıcı, sahnedeki enerjisi ve kendine has yorumuyla hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

Zeynep Bastık, geçtiğimiz günlerde popüler olduktan sonra sahne ücretlerini ’10 bin liradan 150 bin liraya çıkardı’ şeklinde yayınlanan haberleri yalanlamıştı. Bastık, müzik piyasasında tek başına var olmaya çalıştığı için bu haberlerin çıktığını söylemişti.

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı