Müzik

Zeynep Bastık çıkan haberlere isyan etti!

‘Yol’, ‘Her Yerde Sen’, ‘Seni Kimler Aldı’, ‘Gül Beyaz Gül’ gibi şarkıları cover yaparak YouTube’dan paylaşan ve farklı tarzı ile dikkat çeken Zeynep Bastık, milyonlarca izlenme oranına ulaşmıştı. YouTube videoları sayesinde hayatımıza giren ve bilinirliği artan genç şarkıcı, bir çok ünlü ismin de desteğini görüyor. Sadece şarkıcılar değil, bu zamana kadar birçok ünlü isim Zeynep’in YouTube kanalına katılıp şarkılar söylemişti.

Bu yıl Mustafa Sandal, Berkay, Kenan Doğulu gibi isimlerin Harbiye Açıkhava’da gerçekleşen konserlerine misafir olan genç şarkıcı, kendi Harbiye konseri için de hazırlıklara devam ediyor. Bir süredir çeşitli mekanlarda sahne alan Bastık’ın sahne fiyatını 10 bin liradan 150 bin liraya çıkardığı iddia edilmişti. Sahne fiyatlarındaki artışın sebebi olarak ise Zeynep Bastık’ın menajerlik işini nişanlısı Tolga Akış’a vermesi olarak gösterilmişti.

‘NİŞANLISI TOLGA ALKIŞ, SAHNE ÜCRETLERİNİ ARTTIRDI’ İDDİASINA YANIT

Zeynep Bastık hakkında çıkan haberler sonrası bir açıklama yaptı. 26 yaşındaki şarkıcı, açıklamasında şarkıları kendisinin ürettiğini, yapımcılığını ve konser düzenlenmesini de kendilerinin üstlendiğini söyledi. Zeynep, bağımsız bir kadın sanatçı olduğu için eski düzenin mimarlarının kendisinin üzerine geldiğini iddia etti.

Zeynep Bastık, son olarak eski eşi tarafından sokak ortasında, kızının gözleri önünde vahşice öldürülen Emine Bulut’un kızı Bilge için yardım konseri düzenlemişti. Bastık’ı Reynmen, Berkay, Oğuzhan Koç gibi isimler yalnız bırakmamıştı. 14 ünlü şarkıcı Çeşme’de gerçekleşen konserde tek tek sahneye çıkmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu